Uwaga na goscia z Allegro

Testy, komentarze i opinie o wszelkich akcesoriach i produktach motocyklowych
podbiel
Posty: 1639
Rejestracja: 05 czerwca 2010, 14:09
Motocykl: virago xv750 '95
Status: Offline

Re: Uwaga na goscia z Allegro

Post autor: podbiel »

Adziel pisze:Ja kupiłem moto od ,,NICNIEMALOWANEGO '' z Wygiełzowa
nie tylko ty, ostatnio zmienił nick na alle i ma 1 (jeden) komentarz pozytywny
Ziółek
Status: Offline

Re: Uwaga na goscia z Allegro

Post autor: Ziółek »

Witajcie,

Po swoim doświadczeniu z tym gościem wierzę w każde słowo napisane przez osoby nabrane na jakość jego towaru i w ani jedno napisane przez niego.

Nie będę Was męczył szczegółami transakcji z "Panem" budomont1 czyli Motonautilius z Przemyśla pokażę Wam tylko zdjęcia.
Pierwsze zdjęcie z ogłoszenia, drugie to jego towar który mi przysłał.

Kasę zwrócił po ponad miesiącu próśb ale za 2 przesyłki ani grosza. W dodatku kłamie w każdym wypowiedzianym zdaniu, nie odpowiada a e-maile, udaje że nie wie o co chodzi i w dodatku twierdził że używałem oparcia przez tydzień podczas gdy ja odesłałem je następnego dnia po otrzymaniu.

Znak graficzny identyczny prawda ?, Jakość tej blachy jest tragiczna, ma wżery a z drugiej strony WCALE nie jest spolerowana. zwróćcie też uwagę na katy gięć. MASAKRA.

Nie życzę Wam problemów z tym człowiekiem bo wtedy dopiero wyjdzie słoma z jego butów.

Proszę moda o poprawienie linków bo jako nowy nie mogę ich tu umieszczać.
[img]://republika.pl/pzm/1562761733.jpg[/img]
[img]://republika.pl/pzm/Przeslane.jpg[/img]
Awatar użytkownika
R8 JACK
Posty: 1265
Rejestracja: 15 stycznia 2010, 10:40
Motocykl: VIRAGO xv1100
Lokalizacja: Potok
Wiek: 53
Status: Offline

Re: Uwaga na goscia z Allegro

Post autor: R8 JACK »

http://pzm.republika.pl/1562761733.jpg
http://pzm.republika.pl/Przeslane.jpg
Proszę linki poprawione, a co do gościa to brak słów i nic się nie zmienia :neutral:
Ziółek
Status: Offline

Re: Uwaga na goscia z Allegro

Post autor: Ziółek »

Chcecie się pośmiać z tego typa ? Poczytajcie odpowiedź na mój negatywny komentarz na allegro:

Komentarz:
Przesyłkę opłaconą na kuriera wysłano pocztą. Oparcie niezgodne z ogłoszeniem (mam zdjęcia). Bardzo słaba jakość wykonania. Nie pasujące mocowania. Długa męcząca reklamacja. Zwrot pieniędzy po wielu ponagleniach. BRAK zwrotu kosztów 2 przesyłek.

[Odpowiedź z:wto 21 cze 2011 20:48:13 CEST] TYP TEN ZAKUPIŁ OPARCIE , A ŻE WZROSTU MAŁEGO 154cm OPARCIE OKAZAŁO SIĘ NIEWYGODNE I NIEZGODNE Z OPISEM BO W OPISIE NIE BYŁO ŻADNEJ WZMIANKI , ŻE GOŚĆ NISKIEGO WZROSTU NIE DOSTANIE PLECAMI. UŻYWANY TOWAR PRZYJĘTY KASA ZWRÓCONA I NEGAT

Ten pacjent powinien leczyć się psychiatrycznie. Aż dziw że nikt go jeszcze nie skarał.

PS Mam 181 cm wzrostu :mrgreen:
Awatar użytkownika
Arni
Posty: 2530
Rejestracja: 01 marca 2009, 20:39
Motocykl: Virago XV750 83r; Intruder VS800; SHL M11
Lokalizacja: Poznań
Wiek: 38
Status: Offline

Re: Uwaga na goscia z Allegro

Post autor: Arni »

im więcej czytam o tym gościu tym bardziej popieram eutanazje
Obrazek
"Celem ruchu drogowego nie jest bezpieczeństwo, tylko szybkość." Janusz Korwin-Mikke
Awatar użytkownika
Adziel
Posty: 1608
Rejestracja: 09 grudnia 2010, 21:13
Motocykl: Yamaha xv 1000 GE
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiek: 57
Status: Offline

Re: Uwaga na goscia z Allegro

Post autor: Adziel »

ROBACZKI - NIC TEŻ NIE KUPUJCIE W ( Gmoto.pl) .
Awatar użytkownika
krsys
Posty: 30
Rejestracja: 18 czerwca 2011, 18:34
Motocykl: Virago 535
Lokalizacja: Szczecin
Wiek: 56
Status: Offline

Popieram j.w.

Post autor: krsys »

Po przeczytaniu całego tematu - wiem jedno - moich 1300-1500zł które przeznaczam na przystrojenie mojej gołej ślicznotki wydam gdzie indziej.

Jakie ja miałem szczęście, że kupując ponad 200 rzeczy na allegro nie trafiłem na takiego "TYPA".
Awatar użytkownika
jakulec
Posty: 25
Rejestracja: 24 listopada 2010, 19:28
Motocykl: XV535/WSK125/M50
Lokalizacja: Dawniej NO, obecnie WB/WA
Wiek: 46
Kontakt:
Status: Offline

Re: Uwaga na goscia z Allegro

Post autor: jakulec »

Witam,
Dołączam się do grona sceptyków co do budomont1 vel. Motonautilus - dostarczone przez niego stelaże pod sakwy do XV535 są kiepskiej jakości, z zestawem przypadkowych elementów złącznych. Sama komunikacja ze sprzedającym mało przyjemna: moją uprzejmą prośbę o instrukcję montażu po prostu olał, zaś stwierdzenie, że towar jest niekompletny i że żądam wsparcia technicznego skwitował radą, abym do serwisu pojechał, to mi zamontują. I że zwrotów nie przyjmuje. Ani witam, ani pozdrawiam - raczej mało przyjemnie.
Osobiście ma o tej osobie wyrobione zdanie.

...a najgorsze dla mnie to, że na wzmiankę o sprzedającym natknąłem się już po kupieniu stelaży... ech.
Szerokości,
Jakulec
XV535 / WSK M06 B-3 / Honda Prelude BB3 F20Z1 / Suzuki Boulevard M50
Gorsza wersja Midasa: czego się nie dotknę, w g** się zamienia.
Awatar użytkownika
gali
Posty: 209
Rejestracja: 02 sierpnia 2009, 22:41
Motocykl: xv535 rok 91
Lokalizacja: Grudziądz
Wiek: 57
Status: Offline

Re: Uwaga na goscia z Allegro

Post autor: gali »

Ja też rok temu kupiłem stelaże u tego sprzedawcy i także przesyłka była niekompletna. Po wysłaniu do niego wiadomości o brakach otrzymałem odpowiedź że brakujące elementy zostały do mnie wysłane,ale jakoś do dziś nie dotarły.
Awatar użytkownika
Redneck
Posty: 1412
Rejestracja: 19 czerwca 2009, 23:09
Motocykl: Yamaha XTZ750 ST
Lokalizacja: UK, Coventry
Status: Offline

Re: Uwaga na goscia z Allegro

Post autor: Redneck »

na takiego sprzedawce i jemu podobnych jest juz stosowne miejsce: http://www.dodajoszusta.pl/
We believe in going our own way, no matter which way the rest of the world is going.
We believe in bucking the system that's built to smash individuals as bugs on a windshield.
We don't care what everyone else believes.
Amen.
Awatar użytkownika
CARO
Posty: 570
Rejestracja: 28 maja 2009, 11:10
Motocykl: Shadow 750
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 60
Status: Offline

Re: Uwaga na goscia z Allegro

Post autor: CARO »

kurde, wszyscy juz znaja tego jegomoscia, a dalej u niego kupuja, o co kaman ???
Honda Shadow 750 Spirit.
Awatar użytkownika
tyfuz
Posty: 806
Rejestracja: 08 listopada 2008, 09:30
Motocykl: xv750 '97 i krówka
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 36
Kontakt:
Status: Offline

Re: Uwaga na goscia z Allegro

Post autor: tyfuz »

CARO pisze:kurde, wszyscy juz znaja tego jegomoscia, a dalej u niego kupuja, o co kaman ???
bo patrza na cene, a potem placza ze kiepska jakość ;)
Awatar użytkownika
MRX
Posty: 70
Rejestracja: 01 grudnia 2011, 11:42
Motocykl: BMW F800ST
Lokalizacja: Przasnysz
Wiek: 46
Status: Offline

Re: Uwaga na goscia z Allegro

Post autor: MRX »

Dzięki Koledzy i Koleżanki z Forum za uratowanie mojej kasy. :nazdrowie: O nerwach nie wspomnę. Sorki, że odgrzewam temat po kilku miesiącach, ale dziś właśnie miałem kupić te gmole do 535 :cry: Przypadkiem trafiłem na ten temat.
A oglądając fotki Forumowiczki 'Agusia906' po prostu się załamałem. Teraz wiem, że jednak zdecyduję się na kwasówkę u sepiołka.
:uklon:
Lepiej panować w piekle niż być sługą w niebie.
J. Milton "Raj utracony"
Awatar użytkownika
Kojak
Posty: 517
Rejestracja: 08 stycznia 2011, 17:43
Motocykl: V-Star1100 Silverado
Lokalizacja: Łódź
Wiek: 47
Status: Offline

Re: Uwaga na goscia z Allegro

Post autor: Kojak »

Też mam o tym człowieku negatywne zdanie.
budomont1 vel. Motonautilus najwyraźniej każdego potencjalnego klienta traktuje jak zło konieczne.
Chciałem u niego zrobić zakupy ale już po wstępnej korespondencji dał mi do zrozumienia że jestem "niepotrzebnym intruzem"
Na szczęście wieści szybko się roznoszą w motÓrowym świecie i mam nadzieję że koleś jak najszybciej zwinie swój interes...
"Jenny" V-Star 1100 Silverado 2008r :D

288 kg szczęścia :D ...to nie prawda że miłości nie można kupić za pieniądze :D
Awatar użytkownika
al99
Posty: 2340
Rejestracja: 07 maja 2008, 07:19
Motocykl: łoweł ,włotki,lacie
Lokalizacja: Tychy-Bieruń Nowy
Wiek: 52
Status: Offline

Re: Uwaga na goscia z Allegro

Post autor: al99 »

rabw pisze:
Pixa pisze: Jakby ktos mogl wrzucic na forum DragStara (bo sprzedaje oslony tez do tych motorow) to bylbym wdzieczny.
Zastanawiam się tylko po co mu to było, skoro po necie tak szybko rozchodzą się wieści ;)
Lekarstwem jest zgłoszenie na policji, sprawdzą gościowi komputer ,przeszukają chałupę , a jeszcze jak powiesz ze masz uzasadnione podejrzenie iż gość używa nielegalnej kopi systemu to ,jak by to powiedzieć zdechnie nad przed biegach, moje zdanie jest takie jak ciulowi odpuścisz to umar w butach .
Lepiej być znanym Pijakiem niż anonimowym alkoholikiem
czas nie patyk ,na moczarach nie stoi
Moimi obietnicami piekło jest całe wybrukowane.więc na Wasze już miejsca nie starczy.........
Awatar użytkownika
al99
Posty: 2340
Rejestracja: 07 maja 2008, 07:19
Motocykl: łoweł ,włotki,lacie
Lokalizacja: Tychy-Bieruń Nowy
Wiek: 52
Status: Offline

Re: Uwaga na goscia z Allegro

Post autor: al99 »

rabw pisze:
Pixa pisze: Jakby ktos mogl wrzucic na forum DragStara (bo sprzedaje oslony tez do tych motorow) to bylbym wdzieczny.
Zastanawiam się tylko po co mu to było, skoro po necie tak szybko rozchodzą się wieści ;)
Lekarstwem jest zgłoszenie na policji, sprawdzą gościowi komputer ,przeszukają chałupę , a jeszcze jak powiesz ze masz uzasadnione podejrzenie iż gość używa nielegalnej kopi systemu to ,jak by to powiedzieć zdechnie nad przed biegach, moje zdanie jest takie jak ciulowi odpuścisz to umar w butach .
Lepiej być znanym Pijakiem niż anonimowym alkoholikiem
czas nie patyk ,na moczarach nie stoi
Moimi obietnicami piekło jest całe wybrukowane.więc na Wasze już miejsca nie starczy.........
Awatar użytkownika
al99
Posty: 2340
Rejestracja: 07 maja 2008, 07:19
Motocykl: łoweł ,włotki,lacie
Lokalizacja: Tychy-Bieruń Nowy
Wiek: 52
Status: Offline

Re: Uwaga na goscia z Allegro

Post autor: al99 »

a i zapomniałem dodać że pewnie i cada ma nielegalnego bo taki soft kosztuje około 12 tyś euro netto, a jeśli już ktoś szanuje swoją pracę i działa legalnie to na pewno nie pozwala sobie na takie badziewie jak ten burak z ukrainy
Lepiej być znanym Pijakiem niż anonimowym alkoholikiem
czas nie patyk ,na moczarach nie stoi
Moimi obietnicami piekło jest całe wybrukowane.więc na Wasze już miejsca nie starczy.........
Awatar użytkownika
Alicjana
Posty: 664
Rejestracja: 06 stycznia 2012, 00:47
Motocykl: XV535, BMW GS650
Lokalizacja: Warszawa/Mokotów
Status: Offline

Re: Uwaga na goscia z Allegro

Post autor: Alicjana »

A ja po lekturze całego wątku wyciągnęłam dwa wnioski:
1. Nie robić interesów z Bobem Budowniczym z Motonautilus.
2. Nie zadzierać z członkami FMYV.


Pozdrawiam,

Alicjana. :rock:
Gdzie diabeł nie może tam babę na moto pośle
Awatar użytkownika
pisior
Posty: 5366
Rejestracja: 21 sierpnia 2009, 12:55
Motocykl: 535,1100 1500 1255
Lokalizacja: kostrzyn nad odra
Wiek: 46
Status: Offline

Re: Uwaga na goscia z Allegro

Post autor: pisior »

cholera sie szybko uczy :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Blunio
Posty: 5793
Rejestracja: 11 marca 2008, 10:21
Motocykl: Trek X-Caliber 8
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiek: 72
Status: Offline

Re: Uwaga na goscia z Allegro

Post autor: Blunio »

Alicjana pisze: Nie zadzierać z członkami
Eeee ... tego - my tu Pani spokojne ludzie, nie wadzim nikomu. Ale honor swój mamy i jakby co to wiemy do czego służą kłonice, łorcyki i kosy :mrgreen: W trzydziestemdziewiątem to u nas we wsi przepadł cały pluton zwiadu Wehrmachtu, a w czterdziestempiątem ruski czołg. Bagna ci u nas głębokie, to do dzisiaj nie wiadomo gdzie podziali się milicjant i ORMO-wiec z powiatu i ich rowery :mrgreen:
A co do Nautilusa - czy tak jakoś - myślę że powinno się zastosować teorię "nie rusz gó*na bo śmierdzi". A jak już musimy robić zakupy na Alledrogo, to sprawdźmy takiemu sprzedającemu komentarze i wszystko (prawie) powinno być jasne. Jak gościu ma czyste konto albo zapaćkane, po prostu odpuszczamy. Pamiętając przy okazji, że "tanie mięso to psy jedzą", a prawdziwe okazje to na codzień się nie trafiają.
:roll:
cholera sie szybko uczy
BobBudowniczy, czy Nautilus :tongue:
Nadzieja to ogień. To ogień, który chce płonąć nawet wtedy, gdy jest gaszony. Nadzieja to nieodparte dążenie, by odnajdywać sens w bezsensie i odkrywać prawdę w zamęcie kłamstw.
Samochód z Niemiec a kobieta z Polski - nigdy odwrotnie!!!
ODPOWIEDZ