Uwaga na goscia z Allegro

Testy, komentarze i opinie o wszelkich akcesoriach i produktach motocyklowych
Awatar użytkownika
Pixa
Posty: 626
Rejestracja: 11 stycznia 2009, 09:40
Motocykl: Virago 535 DX 2YL
Lokalizacja: Kobierzyce
Wiek: 38
Status: Offline

Re: Uwaga na goscia z Allegro

Post autor: Pixa »

budomont1 pisze:Gość kupił przez kup teraz osłonę 11.04 czyli w niedzielę. Wpłata przyszła na nasze konto 13.04. Od tego momentu liczy się czas do wysyłki. Opis aukcji podaje , że termin realizacji to 7-14 dni. 14 dni liczonych od 14 .04 . 26.04 czyli w 12 dniu dzwonię do gościa z informacją , że w trakcie pakowania osłona upada na posadzkę i się zarysowała i że rysa to 2mm. Proponuję , że opuszczę z ceny za ryskę prawie niewidoczną. Gość mówi ,że h... to go obchodzi i , że rząda osłony bez ryski. Pech chce ,że to ostatnia. Tłumaczę gościowi , że po długim łikendzie jadę po odbiór następnych . Gość mówi , że jak do piątku czyli 30 osłona nie dojdzie to wystawia negatywa. Tłumaczę gościowi , że do piatku nie jestem w stanie przesłąć osłony bo odbieram ją po długim łikendzie z lasera. Proponuję gościowi , że dam mu upust za zwłokę . Gość bluzga mi przez telefon , że on p....doli upust i , że termin 30 .04 czyli piątek jest nieprzekraczalny i się rozłącza. Potem następuje przerwa w wydarzeniach. 4 maja dzwoni gość do mnie i mówi ,że mam prz..j..b .ne , że wystawił już negatywa i że mnie załatwi , że rozgłosi sprawę na forum itd. Mówię gościowi , że mam nową osłonę i mogę mu wysłać lub jeżeli woli to oddam mu kasę. Gość zaczyna do mnie bluzgać więc się rozłączam. Po pracy wysyłam mu kasę. 5 maja wysyła mi maila z linkiem do tego forum gdzie pisze o mnie jak o oszuście. W związku z tym , że nie miałem możliwości obrony przed tymi oszczerstawami wystawiłem aukcję z dokumentem świadczącym o mojej niewinności i na szczęście moi zadowoleni klienci , którzy są jednocześnie użytkownikami tego forum wstawili lin do tej aukcji.Jednicześnie informuję , że przeciwko gościowi w tym tygodniu wysyłam 2 pozwy do Sądu Rejonowego w Przemyślu.Jeden o zniesławienie i oszczerstwa a drudi o utratę zarobku bo piszecie , że chcieliście zakupić u mnie ale w związku z faktem , że jestem oszustem to jużnie kupicie. A ja nie jestem oszustem.Mam nadzieję , że Sąd rozsądzi. O rozwoju wydażeń w tej sprawie będę informował na bierząco szanownych urzytkowników tego forum
Szanowny Panie. Nigdzie na tym Forum z moich ust nie padla wypowiedz, ze jest Pan oszustem. Opisalem jedynie transakcje ktora nie doszla do skutku (uwazam, ze z Pana winy). W momencie otrzymania zwrotu gotowki pojawil sie stosowny komentarz na Forum. Co do samej transakcji:

Zaksiegowano u Pana wplate 12 kwietnia, a nie 13 tak jak Pan pisal - dowod w fotografii: PRZELEW

21 kwietnia wyslal mi Pan e-mial o tresci, ze oslona jutro zostanie wyslana -> Prosze spojrzec tutaj:E-mail Dlaczego zatem nie zostal wyslana 22 kwietnia jeszcze przed rzekomym zarysowaniem?

Nie kontaktowal sie Pan ze mna telefonicznie dnia 26 kwietnia. Jedyne odebrane od Pana rozmowy datuja sie na 4 maja - dowod - zdjecie polaczen z telefonu: POLACZENIA

Nie mowiac juz o tym, ze cala rozmowa o obnizce ceny, o tym, ze oslona jest zarysowana, etc. nie miala w ogole miejsca. Tak samo kupno oslony przed podstawionego kolege.

Skoro kieruje Pan sprawe do sadu, koncze moje wypowiedzi w tym watku.
Ostatnio zmieniony 06 maja 2010, 21:55 przez Pixa, łącznie zmieniany 1 raz.
budomont1
Status: Offline

Re: Uwaga na goscia z Allegro

Post autor: budomont1 »

Moja praca polega na zaspokajaniu zachcianek sznownych kolegów motocyklistów w zakresie upiększenia ich maszyn i przy okazji zarabianie kasy na życie.W moim dobrze pojętym interesie jest produkować produkty bardzo wyskoiej jakości i je sprzedawać. W związku z tym nie mam potrzeby niewysyłania osobom , które zakupiły.Jednocześnie oświadczam , że nie mam dotacji z budżetu państawa i tyle zarobię ile sprzedam.

[ Dodano: Czw Maj 06, 2010 10:02 pm ]
Jeżeli chodzi o to księgowanie to Szanowy Pan chyba nie wie jak działają przelewy bankowe. Księgowanie u Pana na rachunku 12 .04. wskazuje , że w dniu 12.04 pobrano Panu z rachunku kwotę wskazaną na przelewie. Na moje konto tak niskie kwoty przychodzą zazwyczaj po 2 dniach a w Pana przypadku 14 .04. Jeżeli będę zmuszony to zamieszczę skan wyciągu bankowego który to wskazuje datę pojawienia się wpaty.Jeżeli chodzi o foto z Pana telefonu to niestety nie mogę zrobić podobnego z datą jaką jest mi w danej chwili potrzebna. Mój mój telefon przechowuje tylko 20 wybieranych połączeń po kolei.Każde następne kasuje to poprzednie.Od 26.04 wykonałem conajmniej 100 połączeń i nie mogę zrobić fotki ale po 10 maja dostanę biling i wtedy go udostępnię szanownym użytkownikom tego forum i udowodnię , że do Pana dzwoniłem w dniu 26.04.
Awatar użytkownika
Dono
Posty: 2465
Rejestracja: 19 listopada 2007, 17:46
Motocykl: 1100 '91
Lokalizacja: Iskrzyczyn-Skoczów
Wiek: 40
Status: Offline

Re: Uwaga na goscia z Allegro

Post autor: Dono »

W temacie wypowiedziało się kilka osób, że miały problem po zakupie - jakiś tam miesiąc czekania, czy nawet nie otrzymanie towaru, więc kolego budomont, sam sobie robisz problemy i podkopujesz wizerunek "dobrego handlowca", tak więc nie dziw się, że choć masz 300 pozytywów, a tylko kilka negatywów, to się ferment robi - opinia właśnie tych kilku bardziej przemawia i idzie w świat; już nawet u nas pojawiły się głosy że ktoś chciał coś zamówić, ale wstrzyma się bo mogą być niejasności... Proponuję bardziej dbać o klienta, a unikniesz niepotrzebnego stresu przez takie sprawy.
A swoją drogą ciekawi mnie, który z was jest bardziej rzetelny w opisie sytuacji - bo jedyne co się na razie zgadza, to bluzganie przez telefon, choć wciąż nie wiadomo kto do kogo :lol:
"Verba volant, scripta manent" (słowa ulatują, pismo zostaje).
budomont1
Status: Offline

Re: Uwaga na goscia z Allegro

Post autor: budomont1 »

Najgorsze w tym wszystkim jest to ,że każdy na takim forum może napisać co chce. Myślę , że połowa użytkowników tego forum nawet nie posiada motocykla a piszą , że np chciały kupić nasze sakwy ale je widzieli i nie kupili bo skóra pokryta jest plastikiem. A sakwy wykonane są z najlepszej skóry i to polskiej a chromy takiej jakości ,że amerykanie powinni przybywać do Polski i od polskich producentów uczyć się dobrego rzemiosła i poznawać nowe technologie którymi dysponujemy. Jakiekolwiek napisane tu teksty nie powstały z potrzeby tłumaczenia się lecz mają na celu ujawnienie prawdy. Myślę , że prędzej czy później niejeden użytkownik tego fortum kupi u mnie jakiś produkt. Jeden będzie zadowolony a drugi nie. Takie jest życie i ciężki los sprzedawcy.
Awatar użytkownika
rembrandtin
Posty: 493
Rejestracja: 25 czerwca 2008, 15:10
Motocykl: 535
Lokalizacja: Pilawa
Status: Offline

Re: Uwaga na goscia z Allegro

Post autor: rembrandtin »

budomont1 pisze:Myślę , że połowa użytkowników tego forum nawet nie posiada motocykla
a ja myślę że całe forum to tylko jeden człowiek który loguje się co chwile jako ktoś inny.
bledy w pisowni sa poto zeby je popelniac a i tak wszyscy wiedza oco chodzi wiec poco pisac poprawnie niejestem dumny z tego ze w kraju zadza sami ...... wiec pisze tak jak oni zadza jak bedzie git to bede pisal jak nalezy a puki co pisze jak jest
kiziur
Status: Offline

Re: Uwaga na goscia z Allegro

Post autor: kiziur »

budomont1 pisze:Jeżeli nie wystawiłbym aukcji ze skanem to dziś pisalibyście , że oszust , że należy iść na policję i inne takie.
A teraz, po wystawieniu danych naszego kolegi na sprzedaż, piszemy "przestępca" i radzimy sprawę zgłosić do prokuratury :roll:

Po to są na Allegro odpowiedzi do komentarzy, żeby pod negatywem Pixy dopisać np: "Pieniądze zostały zwrócone dnia tego i tego; zwłoka w wysyłce spowodowana była opóźnionym terminem dostawy, o czym kupujący został telefonicznie poinformowany." Potem ewentualnie można przedstawić swoją wersję wydarzeń na forum.
budomont1
Status: Offline

Re: Uwaga na goscia z Allegro

Post autor: budomont1 »

To teraz chyba razem z waszym kolegą pixarem musimy iść do prokuratury a potem do więzienia bo on też wystawił na tym forum moje dane w skanie jego przelewu na światło publiczne podając link. Chciałbym przytoczyć ten link ale mam za mało postów i regulamin mnie nie przepuszcza. Jestem nie karany to chyba dostanę w zawieszeniu.
Awatar użytkownika
e_gregor
Posty: 2015
Rejestracja: 14 lutego 2010, 14:53
Motocykl: ZR7
Lokalizacja: Wrocław
Wiek: 42
Status: Offline

Re: Uwaga na goscia z Allegro

Post autor: e_gregor »

budomont1, prosze potraktować to jako radę potencjalnego klienta.

Osobiście przez allegro kupiłem w życiu ponad 100 przedmiotów. Jeśli ktoś wchodzi na taki serwis, to nie tylko po to aby było 10 czy 100zł taniej niż w sklepie. To znaczy, że ktoś chce coś mieć, a nie czekać tygodniami na wysyłkę. W przypadku np opóźnienia dostaw czy innych problemów wypadałoby chociaż dodać dodatkowy opis, że z powodu tego a tamtego realizacja jest opóźniona np o tydzień. Osobiście po dwóch tygodniach też dostałbym nerwa. Często płaci się za wysyłkę kurierem, żeby mieć przedmiot następnego dnia a nie "kiedyś tam".

Nieodpowiadanie na maile też nie jest fair. Jeśli ktoś chce coś sprzedawać w internecie, to powinien korzystać również z elektronicznych form kontaktu. Sam ostatnio obniżyłem ocenę tranzakcji przy zamówieniu pewnej części do auta, choć wszystko przyszło na czas. Zrobiłem to dlatego, że parę razy pytałem o to, czy przelew dotarł i kiedy zamówienie zostanie wysłane - bez odpowiedzi. Proszę pamiętać, że sama informacja też ma sporą wartość. Dla mnie to było o tyle kluczowe, że chciałem wiedzieć, czy w ciągu tych kilku obiecanych dni towar dotrze, czy nie i będę wtedy musiał szukać innego rozwiązania.
Głupota to największa choroba cywilizacyjna
Awatar użytkownika
R8 JACK
Posty: 1265
Rejestracja: 15 stycznia 2010, 10:40
Motocykl: VIRAGO xv1100
Lokalizacja: Potok
Wiek: 53
Status: Offline

Re: Uwaga na goscia z Allegro

Post autor: R8 JACK »

Ale się tu rozkręciło, a gorąco od tych wypowiedzi strach coś dopisać by nie wybuchło.
S_K_W_A_R_A
Status: Offline

Re: Uwaga na goscia z Allegro

Post autor: S_K_W_A_R_A »

Panowie dajcie sobie po razie i spokój :rock: , można się tak jeszcze długo bawić w chowanego i prawdy nie dojdziemy bo każdy będzie przeciągał sprawę na swoja stronę i z powodu jednej osłony tyle zamieszania i oszczerstw, sam jestem allegrowiczem i wiem coś o tym jakie ludzie czasami głupoty piszą
swoja drogą nie wydaje mi się by koleś mający taki asortyment, tyle pozytywnych komentarzy i swoje lata pozwolił sobie na "bluzgi" do kontrahenta ale to że zawalił termin i nie poinformował i tym wcześniej to inna sprawa, jego błąd z tym się zgodzę a skoro chciał dać jakiś rabat jako rekompensatę to chyba dobrze z jego strony, a z udostępnieniem danych to jeden i drugi dali ciała, ludzie nie dajmy się zwariować
Awatar użytkownika
Blunio
Posty: 5793
Rejestracja: 11 marca 2008, 10:21
Motocykl: Trek X-Caliber 8
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiek: 72
Status: Offline

Re: Uwaga na goscia z Allegro

Post autor: Blunio »

rembrandtin pisze:całe forum to tylko jeden człowiek który loguje się co chwile jako ktoś inny
A ja myślałem że to jakiś automat to pisze ... technika teraz poszła tak daleko. :mrgreen:
A co do Allegro - też zdarza mi się coś kupić i coś sprzedać. I myślę, że ludzie wszystko zrozumieją, trzeba tylko ich informować, a nie milczeć jak grób, do którego czasem ktoś uprzednio włożył swoje pieniądze. Zauważyłem też, że na ludzi jeszcze bardziej działa rozmowa telefoniczna bezpośrednia (jeżeli jest taka możliwość), niż suchy mail. Wszystko można załatwić, jeżeli tylko się chce i jest dobra wola.
A podstawa to wyrozumiałość :idea:
Nadzieja to ogień. To ogień, który chce płonąć nawet wtedy, gdy jest gaszony. Nadzieja to nieodparte dążenie, by odnajdywać sens w bezsensie i odkrywać prawdę w zamęcie kłamstw.
Samochód z Niemiec a kobieta z Polski - nigdy odwrotnie!!!
Awatar użytkownika
rzeznia_numer_5
Posty: 1983
Rejestracja: 17 maja 2008, 21:32
Motocykl: pogniecione ścierwo
Lokalizacja: Trafalmagoria
Wiek: 112
Status: Offline

Re: Uwaga na goscia z Allegro

Post autor: rzeznia_numer_5 »

Całe to forum to oczywiście mistyfikacja Pixa ;) A swoją drogą jak macie naprawdę zamiar płacić teraz tysiące złotych prawnikom to to lepsze niż sądowy spór o miedzę :D:D
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Arni
Posty: 2530
Rejestracja: 01 marca 2009, 20:39
Motocykl: Virago XV750 83r; Intruder VS800; SHL M11
Lokalizacja: Poznań
Wiek: 38
Status: Offline

Re: Uwaga na goscia z Allegro

Post autor: Arni »

Spokojna bańka, jeśli budomont1 zakłada sprawy tak samo jak wysyła paczki to jeszcze potrwa to wiele wieków. Zresztą widać, że to kolejny allegrowy cwaniaczek, który sprzedaje towar którego nie ma a później łgarsko się tłumaczy. Zapewne pomimo swojego zakłamania zdaje sobie sprawę, że jest tylko łgarzem i niema szans wygrać w takiej sytuacji sprawy sądowej, więc tylko tak sobie zastrasza wypisując takie same bzdury jak w odpowiedziach na komentarze.
Obrazek
"Celem ruchu drogowego nie jest bezpieczeństwo, tylko szybkość." Janusz Korwin-Mikke
Awatar użytkownika
Redneck
Posty: 1412
Rejestracja: 19 czerwca 2009, 23:09
Motocykl: Yamaha XTZ750 ST
Lokalizacja: UK, Coventry
Status: Offline

Re: Uwaga na goscia z Allegro

Post autor: Redneck »

jesli budmont1 prowadzi firme, to umieszczenie jego danych jest jak najbardziej zgodne z prawem. w dodatku kiedy zawarl transakcje z osoba prywatna jest zobligowany przez ustawe o ochronie danych osobowych do wlasciwego przechowywania, archiwizacji oraz ujawniania danych. handel danymi osobowymi kwitnie i przynosi zyski, nic dziwnego ze kary za lamanie ustawy sa coraz wyzsze.
a tak od siebie to uwazam ze koles to straszny mitoman-cala wersje napisal pod siebie, a napisal ja taka bo i tak nie bedzie mogl tego udowodnic. nagrywal rozmowe? (btw. jesli o tym nie poinformowal to znow zlamal prawo :razz:) nie? to nic nie moze udowodnic i dziwie sie ze w jego wersji wydarzen nie wystepuje ufo oraz mulder i scully-ta wersja przeciez bylaby bardziej prawdopodobna :twisted:
Awatar użytkownika
Forest
Posty: 977
Rejestracja: 31 sierpnia 2009, 11:13
Motocykl: Virago 535 93r. 2YL
Lokalizacja: Legionowo
Wiek: 35
Status: Offline

Re: Uwaga na goscia z Allegro

Post autor: Forest »

ciekawa historia. dzięki za info. trzeba unikać w miarę mozliwosci takich sprzedawców, już 3 razy na allegro miałem takie i gorsze nieprzyjemności ale to zależny na kogo się trafi.
https://www.youtube.com/watch?feature=p ... ruC2kSql0c#!
Blues Boy Dan - The Ballad of Hollis Brown - Newar Blues Festival 2012 (6:50)
kiziur
Status: Offline

Re: Uwaga na goscia z Allegro

Post autor: kiziur »

Nie zabierałabym głosu, gdyby nie to, że już kilka razy zdarzyło mi się kupić coś od sprzedawcy, któremu coś się posypało w planach i wysyłka opóźniała się z tygodnia na tydzień. Za każdym razem byłam na bieżąco informowana o kolejnych opóźnieniach mailowo i telefonicznie, zawsze kulturalnie, z opcją rabatu lub możliwości zrezygnowania z transakcji. Szczyty uprzejmości bił NetCar, kiedy przez przypadek sprzedali mi opony, których już nie mieli.

Dzięki dobrej woli sprzedawcy i umiejętności kontaktu z klientem nigdy jeszcze nie musiałam się jakoś bardziej denerwować i wszystkie nieporozumienia dało się załatwić kulturalnie. Jeżeli sprzedawca budomont1 tak łatwo traci zimną krew podczas rozmowy z zaniepokojonym opóźnieniem w wysyłce klientem, to znaczy, że czas na wakacje lub zmianę zawodu, bo to szkoda zdrowia.
Awatar użytkownika
leszekk
Posty: 4147
Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 21:35
Motocykl: XV750 -> BMW R1200GS
Lokalizacja: mazowieckie
Status: Offline

Re: Uwaga na goscia z Allegro

Post autor: leszekk »

Pixa pisze:Zaksiegowano u Pana wplate 12 kwietnia, a nie 13 tak jak Pan pisal - dowod w fotografii: PRZELEW
Tak w kwestii formalnej jest to potwierdzenie zlecenia przelewu a nie potwierdzenie księgowania na rachunku odbiorcy. Jeśli płatność zlecona była z PKO 12-go, to jest zupełnie możliwe, że odbiorca otrzymał kasę do mBanku po południu 13-go. Może to szczegół, ale wykłócając się o pierduły też wypada być rzetelnym

[ Dodano: Pią Maj 07, 2010 5:04 pm ]
budomont1 pisze:Na moje konto tak niskie kwoty przychodzą zazwyczaj po 2 dniach a w Pana przypadku 14 .04.
O ile znam się na bankowości, to kwota przelewu nie ma najmniejszego znaczenia co do terminowości przekazania na rachunek odbiorcy. Już trzeba było napisać "takich śmieciowych wpłat miałem prawo nie zauważyć" ;-)
Nie sądziłem, że jesteś handlarzem tego formatu, że klienci realizują swoje zobowiązania płatnicze wobec Ciebie Sorbnetem
In God we Trust -- all others must submit an X.509 certificate.
Awatar użytkownika
VIKING
Posty: 1765
Rejestracja: 12 października 2008, 12:43
Motocykl: Custom 1400 xt350 DL
Lokalizacja: Wieruszów
Wiek: 51
Kontakt:
Status: Offline

Re: Uwaga na goscia z Allegro

Post autor: VIKING »

budomont1 pisze:To teraz chyba razem z waszym kolegą pixarem musimy iść do prokuratury a potem do więzienia bo on też wystawił na tym forum moje dane w skanie jego przelewu na światło publiczne podając link. Chciałbym przytoczyć ten link ale mam za mało postów i regulamin mnie nie przepuszcza. Jestem nie karany to chyba dostanę w zawieszeniu.
Od straszenia są duchy, sam jak wcześniej pisałem zakupiona osłona dostarczona została sporo po wypisanym terminie i telefonach z mojej strony rozmawiając przez telefon zwodziliście mnie. Trzeba przełknąć gorycz i uderz się w pierś popraw się a nie będą przed tobą przestrzegać.
Jak piszę przestań straszyć nie on pierwszy jest niezadowolony z zakupu u ciebie.
budomont1
Status: Offline

Re: Uwaga na goscia z Allegro

Post autor: budomont1 »

Aby zakończyć tą bezsensowną dyskusje i wywody szanownych kolegów motocyklistów bez motocykli , znawców prawa i bankowości zapraszam serdecznie Przedstawiciela Użytkowników Forum Virago do Przemyśla. Otworzymy magazyn .rzucimy okiem na pólki i określimy jaki to towar sprzedawany jest na naszych aukcjach , w jaki sposób realizowane są przesyłki , jak produkują się te wszystkie fajne rzeczy .Aby nie być gołosłownym osobie .która zgłosi się do mnie pokryję koszt dojazdu i za fatygę przekażę nieodpłatnie jakiś fajny gadżet do motocykiela.(stać mnie na to).Ciekawy jestem czy trafi sie ktoś konkretny kto podejmie rękawicę. Oświadczam , że mam tylko i wyłącznie czyste intencje.
Awatar użytkownika
Arni
Posty: 2530
Rejestracja: 01 marca 2009, 20:39
Motocykl: Virago XV750 83r; Intruder VS800; SHL M11
Lokalizacja: Poznań
Wiek: 38
Status: Offline

Re: Uwaga na goscia z Allegro

Post autor: Arni »

budomont1 pisze:wywody szanownych kolegów motocyklistów bez motocykli
to trzeba mieć tupet, upośledzenie mózgowe i zbyt słabe obicie ryja które owo upośledzenie doskonale koryguje
budomont1 pisze:stać mnie na to
a szkoda, że nie stać Cię na dotrzymywanie słowa, poszanowanie klienta i wysyłanie przesyłek na czas – niby proste rzeczy, ale jak widać nie wszyscy sobie z tym radzą
Obrazek
"Celem ruchu drogowego nie jest bezpieczeństwo, tylko szybkość." Janusz Korwin-Mikke
Awatar użytkownika
soprano
Posty: 725
Rejestracja: 04 sierpnia 2009, 09:19
Motocykl: virago 535 `96
Lokalizacja: sosnowiec
Status: Offline

Re: Uwaga na goscia z Allegro

Post autor: soprano »

Budomont1 czuję się obrażona bo ja motocykl posiadam i nawet na nim jeżdżę ale po Twoich wypowiedziach sam się pogrążyłeś używasz sobie na forumowiczach na razie bezkarnie ale obyś nie sprowokował jakichś konsekwencji.........................


Co do tematu: skoro się pojawił to myślę, że nikt nie wyssał sobie tego z palca i nie poddał do dyskusji dla zabawy więc ja wierzę swojemu forumowemu koledze a Ty zamiast nas obrażać działaj z poszanowaniem klienta to nie będzie więcej takich sytuacji.
Spieszmy się kochać..., tak szybko wszystko przemija, odchodzi...:-(
przemi
Status: Offline

Re: Uwaga na goscia z Allegro

Post autor: przemi »

Najważniejszą z cech P. Budomota czy jak mu tam jest arogancja i buta, sam zastanawiałem się nad zakupem u niego podnóżków do mojej laluni, ale nie trawię ludzi tego pokroju, będę ich szukał gdzie indziej. Z każdego jego postu przebija lekceważenie i chamstwo w stosunku do wszystkich poza swoją własną osobą. Gdyby nie handlował na allegro tylko w sprzedaży bezpośredniej to raczej z klientelą miałby problemy.
budomont1
Status: Offline

Re: Uwaga na goscia z Allegro

Post autor: budomont1 »

Czytając to co piszecie widzę , że nie możecie zrozumieć mojej intencji.Wiem , że kolo Pixar to Wasz kolega , ale dlaczego nie widzicie prawdy? Co do podnóżków wysuniętych to można je kupić u jednego kolegi za 600 .Czy warto przepłacić? Może ten kolega jest gorszy odemnie i może jego towar jest gorszy a może lepszy ?. I tak jesteście na mnie skazani. Jak przeczytacie moje negatywy to ciewostką jest to , że nigdy nikt nie wspomniał o jakości. Jak proponowałem jednemu zwrot kasy to powiedział ,że długo trwała dostawa prawie 2 tygodnie ale towaru nie odda. Dlaczego tak postąpił? Mógł "poszukać gdzieś indziej " Na moje szczęście nie ma gdzie indziej. A może zwróciliście uwagę na fakt , że wszyscy producenci i importerzy olali virago i ich posiadaczy. Tylko ja materializuję Wasze marzenia o ozdobieniu Waszej LALI. Gdybym wygasił moje aukcje to w sprzedaży pozostałyby świece filtry i oleje , kilka chińskich kierunkowskazów i gmole z pręta zbrojeniowego.
Awatar użytkownika
Blunio
Posty: 5793
Rejestracja: 11 marca 2008, 10:21
Motocykl: Trek X-Caliber 8
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiek: 72
Status: Offline

Re: Uwaga na goscia z Allegro

Post autor: Blunio »

budomont1 pisze:Na moje szczęście nie ma gdzie indziej
Praktyki monopolisty, na dodatek w złym stylu. Nie dość kolego że nie szanujesz ludzi, to na dodatek jeszcze sobie z nich dworujesz, że są na Ciebie skazani ... obyś się nie pomylił. Proponuję przeczytać książkę Król Szczurów Jamesa Clavella . Tam opisano przypadek wypisz wymaluj na 100%podobny do Twojego zachowania i traktowania klientów. I obyś nie został jak ów "Król" na koniec goły i wesoły.
Pokora i szacunek wobec klientów to podstawa interesów, o czym zdajesz się zapominać.
Pozdrawiam !
Awatar użytkownika
Adam
Posty: 2226
Rejestracja: 22 października 2007, 19:52
Motocykl: 1100, 92r. OGAR 200
Lokalizacja: Święta Anna
Wiek: 45
Kontakt:
Status: Offline

Re: Uwaga na goscia z Allegro

Post autor: Adam »

budomont1 pisze:I tak jesteście na mnie skazani.
budomont1 pisze:Tylko ja materializuję Wasze marzenia o ozdobieniu Waszej LALI.
budomont1 pisze:Gdybym wygasił moje aukcje to w sprzedaży pozostałyby świece filtry i oleje , kilka chińskich kierunkowskazów i gmole z pręta zbrojeniowego.
:lol: :lol: :lol: Jakbym swojego proboszcza słyszał.
ODPOWIEDZ