Fajne odblaskowe kamizelki motocyklowe

Testy, komentarze i opinie o wszelkich akcesoriach i produktach motocyklowych
Awatar użytkownika
Saszko
Posty: 234
Rejestracja: 04 września 2007, 14:57
Motocykl: Yamaha XVS650
Wiek: 56
Status: Offline

Re: Fajne odblaskowe kamizelki motocyklowe

Post autor: Saszko »

Hm.... dwie sprawy
sprawa pierwsza - dzwonilem i rozmawialem sobie z pania w dniu dzisiejszym, praktyczne wnioski i informacje jak powyzej, przy czym przy zamowieniu jednostkowym cena generalnie nie ma podskoczyc. Mowie to, poniewaz mam apetyt na jedna lub dwie z moim prywatnym znakiem. Chyba sie zdecyduje i powiem co o nich sadze jako o towarze - po otrzymaniu i przetestowaniu.
sprawa druga - nie jestem czlonkiem zadnego kongresu ani klubu do kongresu nalezacego. Nie nosze niczyjego znaku, nosze wlasny do ktorego prawo sobie wypracowalem o czym przy innej okazji. Na zlotach z roznych przyczyn bywam rzadko. Wiec informuje, ze guzik mnie obchodzi, ze komus sie nie podoba MOJ znak noszony na MOICH plecach w ramach dbania o MOJE WLASNE bezpieczenstwo. Zaden kongres, wlacznie z amerykanskim, do moich plecow praw nie nabyl.
Awatar użytkownika
ROUTE 66 RIDER
Posty: 1198
Rejestracja: 05 września 2007, 21:54
Motocykl: Virago XV750,VZR1800
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 60
Status: Offline

Re: Fajne odblaskowe kamizelki motocyklowe

Post autor: ROUTE 66 RIDER »

Mysle, ze cena jest podyktowana dwoma lewymi recami, heh. biznesmenow producentow. Im wiecej robotz tym wiecej kasy!!!! pozdrowka jarek
VIRAGO XV 750
[you] -- pozdrówka z waffki
"JEŹDZIĆ TRZEBA, AŻ SIĘ NIE DA"
Obrazek
Awatar użytkownika
gribkin
Posty: 343
Rejestracja: 19 lipca 2008, 13:38
Motocykl: Indian Scout
Lokalizacja: Czarnowo
Wiek: 44
Status: Offline

Re: Fajne odblaskowe kamizelki motocyklowe

Post autor: gribkin »

Przyznaje że kamizelki dość fajne, ale ta cena to trochę przegięcie.
Awatar użytkownika
powo
Posty: 637
Rejestracja: 28 września 2008, 08:18
Motocykl: niebieski
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 45
Status: Offline

Re: Fajne odblaskowe kamizelki motocyklowe

Post autor: powo »

Mi sie tez kamizelka spodobala, i mam propozycje.

Załużmy ze sie uzbiera "kilka" osób chetnych, przy wiekszym zamowieniu mysle ze da sie sporo wynegocjiowac :)

ja mysle ze 100 to bym dal, wiec moze jak by bylo pewnie ze bedzie takich kamizelek z naszym znakiem sporo, no nie wiem z 30 - 50 szt. to mysle ze spokojnie powinni zejsc do 100
tylko pytanie czy bedzie tyle chetnych??
Awatar użytkownika
Saszko
Posty: 234
Rejestracja: 04 września 2007, 14:57
Motocykl: Yamaha XVS650
Wiek: 56
Status: Offline

Re: Fajne odblaskowe kamizelki motocyklowe

Post autor: Saszko »

wczoraj przejrzalem oferty kamizelek odblaskowych i przyznac musze, ze nie znalazłem konkurencyjnej, tzn o zblizonej konstrukcji. Są takie byleca typu wiuwajka i drugi typ to jakieś wielkie koromysła w stylu strażak w akcji. Są z mozliwościami nadruku na zamowienie, ale modele mają takie nijakie, o, np to:
link: http://www.anbas.com.pl/kamizelki/
Ja pewnie pisałbym się na jedną, bo jak mówiłem i tak swoje bede zamawiał jedną albo dwie. Chyba że zaczekacie z miesiąc na moją opinię jako użytkownika
Awatar użytkownika
maciek535
Posty: 452
Rejestracja: 24 września 2008, 17:42
Motocykl: V Strom 650
Lokalizacja: Londyn-Krakow
Wiek: 54
Status: Offline

Re: Fajne odblaskowe kamizelki motocyklowe

Post autor: maciek535 »

Ja nabylem cos takiego

http://motorcycleproducts.co.uk/catalog ... 0a817f5d87

Zwykla odblaskowa kamizelka nie sprawdzila sie. Ciagle sie odpinala (zapiecie na rzepy) i powyzej 70 km/h wpadala w dotkliwy dla ucha lopot.

Nie mialem jeszcze okzaji jechac z w/w szelka ale wyglada duzo solidniej niz kamizelka i jest zapinana na klamerki a nie na rzepy.
Chcesz byc doceniony?
Podrozuj albo umrzyj!
Awatar użytkownika
Saszko
Posty: 234
Rejestracja: 04 września 2007, 14:57
Motocykl: Yamaha XVS650
Wiek: 56
Status: Offline

Re: Fajne odblaskowe kamizelki motocyklowe

Post autor: Saszko »

No, w piatek ukonczyem projekt i poszedl do akceptacji technologicznej przed realizacja. Uwaga, ktora moze byc istotna - pani podjela sie wykonac odblaski W KOLORZE, nie tylko czern i biel. Projekt zostal wiec wykonany w wersjach czarno bialej i kolor - zobaczymy, jaki bedzie efekt koncowy.
Husky
Status: Offline

Re: Fajne odblaskowe kamizelki motocyklowe

Post autor: Husky »

... zapytaj przy okazji czy można zrobić tą czarną stronę z odblaskami żółto/zielonymi takimi jak kolor tej drugiej strony... wtedy sprawdziła by się w dzień z czarnej strony...
Awatar użytkownika
Saszko
Posty: 234
Rejestracja: 04 września 2007, 14:57
Motocykl: Yamaha XVS650
Wiek: 56
Status: Offline

Re: Fajne odblaskowe kamizelki motocyklowe

Post autor: Saszko »

Zapytam przy kolejnej rozmowie. Przyszlo mi tez do glowy inne pytanie - aby na stronie "wewnetrznej" byl wzor taki jak na zewnetrznej , tylko zrobiony np nieodblaskowa czernia. czyli po zamianie stron wzor nie ginie.
A z ciekawostek - podobno opracowali wlasnie nakladke na plecaki i sa w fazie testow. Wyszlo to z rozmowy, kiedy zalilem sie, ze ja czesto zakladam plecaczek (znaczy - tobolek taki na plecy) i wtedy odblask jest zasloniety.
Husky - 20 czerwca do 10 lipca powinienem sie paletac w bezposredniej bliskosci Rzeszowa, powinienem wtedy juz miec gotowa kamizelke, wiec mozna przeprowadzic testy niezalezne :mrgreen:
Husky
Status: Offline

Re: Fajne odblaskowe kamizelki motocyklowe

Post autor: Husky »

dawaj znać... zorganizujemy spota :nazdrowie:
motokamizelka
Status: Offline

DWUSTRONNA, ODJAZDOWA - MOTOKAMIZELKA

Post autor: motokamizelka »

Nowe produkty firmy...


edit pestek:
Reklama na naszym forum wymaga zgody Administratora.
Zazwyczaj wiąże się ze z zniżkami dla użytkowników lub innym wsparciem tego niekomercyjnego forum.
W celu umieszczenia reklamy proszę o kontakt z osobami odpowiedzialnymi za forum
Ostatnio zmieniony 17 lipca 2009, 14:07 przez motokamizelka, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Arktos
Posty: 782
Rejestracja: 12 września 2007, 17:12
Motocykl: Virago 750 z 96r
Lokalizacja: Włocławek
Wiek: 53
Status: Offline

Re: Fajne odblaskowe kamizelki motocyklowe

Post autor: Arktos »

Dziękujemy pani Basiu za posta. Jest w odpowiednim miejscu i na pewno bedziemy pisać ponownie o pani kamizelkach.Temat był już przerabiany. Zawsze można do niego wrócić bo bezpieczeństwo najważniejsze. Mamy super grafika Niedziela (cosik dawno nic nie napisał) gdyby zaprojektował jakieś nasze kamizelki to ja bym sie skusił co o tym myślicie ????

EDIT
Temat kamizelek jest tutaj. Sorki za zamieszanie najlepiej przenieść post pani Basi w to miejsce
viewtopic.php?t=5831&start=25
Gang dzikich wieprzy.
Motórzyści Włocławek.
Grupa Kujawska.
Awatar użytkownika
Saszko
Posty: 234
Rejestracja: 04 września 2007, 14:57
Motocykl: Yamaha XVS650
Wiek: 56
Status: Offline

Re: Fajne odblaskowe kamizelki motocyklowe

Post autor: Saszko »

Takze jestem za połączeniem tematów.
Husky
Status: Offline

Re: Fajne odblaskowe kamizelki motocyklowe

Post autor: Husky »

... jak dla mnie to pasowało by pierwsze przeczytać regulamin forum a potem pisać ten marketingowy bełkot i temat nadaje się tylko na śmietnik...
Awatar użytkownika
alonso
Posty: 1996
Rejestracja: 23 czerwca 2008, 12:28
Motocykl: Virago 1100
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiek: 46
Status: Offline

Re: Fajne odblaskowe kamizelki motocyklowe

Post autor: alonso »

Nie ma to jak spam :twisted:
Awatar użytkownika
dychul
Posty: 105
Rejestracja: 31 października 2008, 09:14
Motocykl: Virago 535XV
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 54
Status: Offline

Re: Fajne odblaskowe kamizelki motocyklowe

Post autor: dychul »

W pracy byłem zmuszony nosić kamizelkę (widać na zdjęciu w awatarze). Widziałem widzę różnicę w widoczności pomiędzy osobą ubraną w nią i bez. Z uwagi, że te kamizelki z czasem traciły swoje własności, bo materiał brudził się, a z pasów spierała się farba po prostu dostawałem nową. Wykorzystywałem je także do jeżdżenia na motorze. Mam jedną uwagę i radę kupując kamizelkę na motor należy zwrócić uwagę na sposób zapięcia. Rzep nie sprawdza się. Po kilku użyciach nie trzyma i kamizelka lata jak skrzydła huzara pod Wiedniem, a tym samym nie spełnia swojego przeznaczenia. 100 zł na kilkanaście przelotów to przesadzona kwota. Marketowe ceraty to dobre są do wożenia w puszce jako obowiązkowe wyposażenie.

[ Dodano: Czw Lip 09, 2009 10:37 am ]
Saszko nakładka na plecak to jest dobre? Pewnie daje jakąś ochronę. W takie coś ubrałbym głównie rowerzystów z wielu powodów. Zwykle motocykliści jadący z przeciwnego kierunku, lub z bocznych dróg, a także w lusterkach wstecznych nie zostają dostrzeżeni przez innych uczestników w ruchu drogowym.
BYŁO: MZ ETZ250
OBECNIE: Virago XV535=> JAWA 50 x 2 szt.=> WSK125
Obrazek
Awatar użytkownika
Saszko
Posty: 234
Rejestracja: 04 września 2007, 14:57
Motocykl: Yamaha XVS650
Wiek: 56
Status: Offline

Re: Fajne odblaskowe kamizelki motocyklowe

Post autor: Saszko »

no wiec wrociłem i mogę podac wyniki testów. Samodzielnych, bo telefon Huskyego mi naubliżał i i kazał się nagrac. Po kolei zatem:
1. realizacja przesyłki - szybka i sprawna. Nie wiem, czy to norma, ale dodatkowo dostałem zgrabny woreczek, gdzie po zrolowaniu kamizelki mozna j zgrabnie wpakowac.
2. wykonanie - bardzo staranne, nie ma jakichs niedoszywek czy czegos w tym stylu. Obie strony wykonane z jednakowa starannoscia. Dopasowanie do podanych w zamówieniu rozmiarów bardzo dobre - to ważna informacja, aby przy zamawianiu ktos sie nie zmierzył za ciasno.
3. widocznosc w ciemnosci - bardzo dobra, sprawdzono w roznych warunkach. W dzien nie mialem akurat mgły na podorędziu, ale wygląda, że równie dobra.
4. odwzorowanie narzuconego projektu - bardzo dobre i dokładne.
5. trwałośc - tego na razie nie ocenie, pytac prosze za np pół roku.
6. rozplanowanie kieszeni, krój, współpraca z ubraniami różnych typów (od podkoszulka do ciezkiej kurtki i kombinezonu) - bardzo dobra.
Mówiąc krótko jestem w ochach i achach. Jedyne ale jakie mozna miec, to ze z racji ograniczonej puli barw nie kazdy projekt w kolorach wyjdzie identyczny z założonym, no ale cudów nie ma. załączam ponizej rysunek projektu i efektu końcowego - możecie sami ocenic.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
fotki oryginalu kiepskie, bo aparat taki, robione z lampą, faktycznie barwy są wyraźniejsze.

generalnie zarówno współpracę jak i produkt oceniam na BARDZO DOBRY.
Ostatnio zmieniony 20 kwietnia 2010, 01:05 przez Saszko, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
pestek
Posty: 2023
Rejestracja: 04 września 2007, 12:19
Motocykl: XV535 '95
Lokalizacja: Warszawa (Ursus)
Wiek: 44
Kontakt:
Status: Offline

Re: Fajne odblaskowe kamizelki motocyklowe

Post autor: pestek »

W przypadku zauważenia prze Was jakiejkolwiek reklamy na forum, tego typu jak w tym wątku proszę o info do modów lub admina. Nie wszystko jesteśmy w stanie od razu wyłapać sami. A nie jesteśmy przecież bezpłatnym portalem reklamowym i takie ogłoszenia wymagają indywidualnej akceptacji.
Zanim napiszesz pierwszą wiadomość przeczytaj REGULAMIN (kliknij tu)
_______________________________
Awatar użytkownika
Saszko
Posty: 234
Rejestracja: 04 września 2007, 14:57
Motocykl: Yamaha XVS650
Wiek: 56
Status: Offline

Re: Fajne odblaskowe kamizelki motocyklowe

Post autor: Saszko »

Co racja to racja.
A najzabawniejsze, że wg mojej skromnej opinii wymiana mysli i uwag jaka miala miejsce przed i po tym zmoderowanym tekscie była o niebo bardziej konstruktywna niz informacje w onym tekscie. No, ale zyjemy w wolnym kraju, kazdy moze swoje uwagi przedstawiac :mrgreen:
Awatar użytkownika
pangda
Posty: 198
Rejestracja: 05 września 2008, 15:55
Motocykl: przemalowany
Lokalizacja: Gdańsk
Wiek: 63
Kontakt:
Status: Offline

Odblask

Post autor: pangda »

Mam namiar na producenta pasa z szelką - odblaskowe, podobne do policyjnych.
Może kogoś zainteresuje takie rozwiązanie; widziałem parę razy, skutek chyba lepszy niż kamizelka, bo kojarzy się innym (czytaj puszkarzom) właśnie z policją.
Cena ok 30 pln. Zapinany na klamerkę, z regulacją obwodu, w różnych rozmiarach, kolor żółty.
Koledzy z Gda i okolic: możemy zrobić zrzutę, będzie taniej o koszty przesyłki.
Pozdr
Jaca
Canoe, kajaki, łódki drewniane, wiosła i pagaje
Roboty szkutnicze i bosmańskie
Awatar użytkownika
motobambo
Posty: 350
Rejestracja: 26 stycznia 2009, 10:08
Motocykl: Junak
Lokalizacja: Pińczów
Wiek: 42
Kontakt:
Status: Offline

Re: Fajne odblaskowe kamizelki motocyklowe

Post autor: motobambo »

na coś takiego to bym sie pisał
Awatar użytkownika
garcia
Posty: 421
Rejestracja: 09 maja 2009, 20:19
Motocykl: był xv1100 '97
Lokalizacja: Warszawa Wilanów
Wiek: 51
Status: Offline

Re: Fajne odblaskowe kamizelki motocyklowe

Post autor: garcia »

Obrazek
Awatar użytkownika
motobambo
Posty: 350
Rejestracja: 26 stycznia 2009, 10:08
Motocykl: Junak
Lokalizacja: Pińczów
Wiek: 42
Kontakt:
Status: Offline

Re: Fajne odblaskowe kamizelki motocyklowe

Post autor: motobambo »

jestes wielki o to mi własnie chodzi
Awatar użytkownika
pangda
Posty: 198
Rejestracja: 05 września 2008, 15:55
Motocykl: przemalowany
Lokalizacja: Gdańsk
Wiek: 63
Kontakt:
Status: Offline

Re: Fajne odblaskowe kamizelki motocyklowe

Post autor: pangda »

Nazywa się toto KMS-2, napisałbym nazwę producenta... Zainteresowani na priv.
Canoe, kajaki, łódki drewniane, wiosła i pagaje
Roboty szkutnicze i bosmańskie
Awatar użytkownika
KIMBA
Posty: 576
Rejestracja: 06 października 2008, 14:39
Motocykl: Triumph675R
Lokalizacja: Bystra k. Gorlic
Wiek: 50
Status: Offline

Re: Fajne odblaskowe kamizelki motocyklowe

Post autor: KIMBA »

Chyba łatwiej to KM-2 użytkować :rock:
ODPOWIEDZ