Takie coś znalazłem :D Jutro jadę na rekonesans :chopper:
https://www.google.com/maps/place/Zatoka+Ksi%C4%99%C5%BCycowa/@53.5833745,20.4584023,13z/data=!4m6!3m5!1s0x471d85067454eb99:0x2c177575c1a296ed!8m2!3d53.576847!4d20.4497931!16s%2Fg%2F11j3qqkk28?entry=ttu&g_ep=EgoyMDI2MDUxMy4wIKXMDSoASAFQAw ...
Znaleziono 954 wyniki
- 21 maja 2026, 17:06
- Forum: Turystyka
- Temat: Moto-campingowanie.
- Odpowiedzi: 75
- Odsłony: 130536
- 11 maja 2026, 10:16
- Forum: Turystyka
- Temat: Foto Tag - zabawa: szukasz, jedziesz i fotografujesz.
- Odpowiedzi: 255
- Odsłony: 637689
Re: Foto Tag - zabawa: szukasz, jedziesz i fotografujesz.
Tomatello, śnieg na wschodzie leży, nic nie robimy, nie jeździmy, pijemy :drunksmile:
Śniegu już dawno nie ma, więc to nie on był problemem.
Chyba, że nie jeździcie, bo wciąż pijecie.
P.S.
Albo motocykle tylko od parady :lol:
Zloty, Parady, Koszulki, Blachy:D Poważna sprawa :D
Bardzo ...
- 24 kwietnia 2026, 09:14
- Forum: Ogłoszenia drobne
- Temat: Myjka ultradzwiekowa Bandelin Sonorex.
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 1416
Re: Myjka ultradzwiekowa Bandelin Sonorex.
Brać...Okazja nie z tej ziemi 
- 23 kwietnia 2026, 13:52
- Forum: Gaźniki
- Temat: Mycie gaźników w mycie ultradźwiękowej
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 3260
Re: Mycie gaźników w mycie ultradźwiękowej
A latacie coś
Czy tylko myjecie 
- 08 kwietnia 2026, 12:56
- Forum: Elektryka
- Temat: Brak iskry virago 1100 97r
- Odpowiedzi: 19
- Odsłony: 37887
Re: Brak iskry virago 1100 97r
No i coś tam zaczyna na forum iskrzyć 
- 23 marca 2026, 11:19
- Forum: Silnik
- Temat: Wysokie spalanie-zapach benzyny
- Odpowiedzi: 14
- Odsłony: 2557
Re: Wysokie spalanie-zapach benzyny
No i kulAndrzej S pisze: 18 marca 2026, 20:15Pewnie virażka potrzebowała dobrego przewietrzeniaosman1971 pisze: 18 marca 2026, 11:09 No wiec zrobione kolejne 400km z plecakiem i solo..i wychodzi na to ze spalanie jest solo ok 5.1litra we dwoje 5.4litra czyli chyba ok? Moze poprostu po zimie musialo sie przepalic, rozruszac![]()
![]()
- 13 marca 2026, 13:51
- Forum: Silnik
- Temat: Wysokie spalanie-zapach benzyny
- Odpowiedzi: 14
- Odsłony: 2557
Re: Wysokie spalanie-zapach benzyny
Pali normalnie
ponad 5/100 
- 10 marca 2026, 14:59
- Forum: Silnik
- Temat: Wysokie spalanie-zapach benzyny
- Odpowiedzi: 14
- Odsłony: 2557
Re: Wysokie spalanie-zapach benzyny
No wlasnie..poza tym motor chodzi i zapala idealnie, wiec? A moze mamy jakies omamy? Tylko jakos coraz mniej km robie na baku, jezdze sam, spokojna jazda 80-100 max i zrobilem 200km do zaswiecenia rezerwy. Wydaje mi sie, ze kiedys robilem ok 230-240km..
Zacznijmy od faktów...
Zbiornik paliwa w ...
- 10 marca 2026, 08:01
- Forum: Silnik
- Temat: Wysokie spalanie-zapach benzyny
- Odpowiedzi: 14
- Odsłony: 2557
Re: Wysokie spalanie-zapach benzyny
Gdyby pływak nie zamykał, to pod moto była by kałużaAndrzej S pisze: 09 marca 2026, 18:45 Gdyby pływak był dziurawy i nie zamykał to paliwo by zalewało ten cylinder na którym by to było. Piszesz że świece kolor mają dobry więc to raczej coś innego.
- 27 lutego 2026, 09:15
- Forum: Turystyka
- Temat: Plany na Nowy sezon...
- Odpowiedzi: 87
- Odsłony: 147205
Re: Plany na Nowy sezon...
I co tam latacie w tym roku :roll:
Pojeździć więcej niż w poprzednim :frustrated:
Jakiś ambitniejszy powinien być :wink:
Majówka?
https://www.google.com/maps/dir/Osiniecka+10,+54-530+Wroc%C5%82aw/49.3952258,20.3550251/Wetlina,+38-608/49.1705587,22.6890628/49.3062389,22.5419467/49 ...
- 26 lutego 2026, 18:20
- Forum: Tuning
- Temat: Zrób to sam - stopka centralna do Virago 535
- Odpowiedzi: 165
- Odsłony: 231973
- 26 lutego 2026, 14:25
- Forum: Akcesoria
- Temat: Oficjalne koszulki forum - VIII tura
- Odpowiedzi: 427
- Odsłony: 167401
Re: Oficjalne koszulki forum - VIII tura
A udostępni!
Forumowe koszulki :D
Może lepiej jakieś Wacapowe zrobić?
Bar Zakochanych lub Moto Gawędziarze :wink:
Zobacz na wątki zlotowe...Ruch...Jak za komuny w sklepach Pewex :nazdrowie:
Kilku gawędziaży motocyklowych to tylko prawie codziennie jest jest na czacie i tam jeszcze ...
- 26 lutego 2026, 10:00
- Forum: Turystyka
- Temat: Plany na Nowy sezon...
- Odpowiedzi: 87
- Odsłony: 147205
Re: Plany na Nowy sezon...
I co tam latacie w tym roku 
- 26 lutego 2026, 09:55
- Forum: Tuning
- Temat: Zrób to sam - stopka centralna do Virago 535
- Odpowiedzi: 165
- Odsłony: 231973
Re: Zrób to sam - stopka centralna do Virago 535
Stelaż pod prysznic do 650...Ktoś ma 
- 26 lutego 2026, 09:50
- Forum: Turystyka
- Temat: Foto Tag - zabawa: szukasz, jedziesz i fotografujesz.
- Odpowiedzi: 255
- Odsłony: 637689
Re: Foto Tag - zabawa: szukasz, jedziesz i fotografujesz.
Wsiadajcie na maszyny i róbcie zdjęcia
Albo, tylko zdjęcia róbcie 
- 26 lutego 2026, 09:44
- Forum: Akcesoria
- Temat: Oficjalne koszulki forum - VIII tura
- Odpowiedzi: 427
- Odsłony: 167401
Re: Oficjalne koszulki forum - VIII tura
Na alledrogo koszulka z nadrukiem dowolnej grafiki zaczyna się od ok 25zł (termoaktywa ok 55zł). Jesli ktoś udostepni plik, każdy będzie mógł sobie zamówić :motorcycle:
A udostępni!
Forumowe koszulki :D
Może lepiej jakieś Wacapowe zrobić?
Bar Zakochanych lub Moto Gawędziarze :wink ...
- 16 lutego 2026, 09:44
- Forum: Akcesoria
- Temat: Oficjalny Kalendarz Forumowy- zamówienia
- Odpowiedzi: 136
- Odsłony: 56098
Re: Oficjalny Kalendarz Forumowy- zamówienia
Jazdy jak na lekarstwo
- 09 grudnia 2025, 16:00
- Forum: Turystyka
- Temat: Foto Tag - zabawa: szukasz, jedziesz i fotografujesz.
- Odpowiedzi: 255
- Odsłony: 637689
Re: Foto Tag - zabawa: szukasz, jedziesz i fotografujesz.
Pstrykacie coś
Bo Riderów też niewielu 
- 08 grudnia 2025, 11:07
- Forum: Akcesoria
- Temat: Sissy bar oryginalny
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 7632
Re: Sissy bar oryginalny
Podejdzie...
- 04 grudnia 2025, 08:52
- Forum: Elektryka
- Temat: Jaki kupic akumulator....?
- Odpowiedzi: 299
- Odsłony: 395498
Re: Jaki kupic akumulator....?
Bardzo dobra bateriaWoycek pisze: 03 grudnia 2025, 12:47 A co sądzicie o takim wynalazku? https://allegro.pl/oferta/akumulator-tu ... 7121635074
Parametry całkiem fajne ,wymiarowo do XV750 powinien wleźć. No i cena ......
Ktoś coś?????
- 17 listopada 2025, 11:17
- Forum: Turystyka
- Temat: referencje
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 10739
Re: referencje
Zrobię Ci trasę :D W gratisie :lol:
Jak zbierzesz z pięć osób, to nawet się kulnę :lol:
Masz linka :D
https://www.google.com/maps/place/Postojna+Cave/@45.8148595,14.1302269,12z/data=!4m10!1m3!11m2!2scsHWkI0nTxSd3kuWwpz1bA!3e3!3m5!1s0x477b31e1cd708b2b:0x8d4720fffb2d02be!8m2!3d45.7830298!4d14 ...
Jak zbierzesz z pięć osób, to nawet się kulnę :lol:
Masz linka :D
https://www.google.com/maps/place/Postojna+Cave/@45.8148595,14.1302269,12z/data=!4m10!1m3!11m2!2scsHWkI0nTxSd3kuWwpz1bA!3e3!3m5!1s0x477b31e1cd708b2b:0x8d4720fffb2d02be!8m2!3d45.7830298!4d14 ...
- 25 października 2025, 14:26
- Forum: Turystyka
- Temat: Plany na Nowy sezon...
- Odpowiedzi: 87
- Odsłony: 147205
- 13 października 2025, 14:24
- Forum: Turystyka
- Temat: Plany na Nowy sezon...
- Odpowiedzi: 87
- Odsłony: 147205
Re: Plany na Nowy sezon...
... myślę o większym odpoczynku w wakacje.
Czyli: mniej jazdy - więcej biwakowania.
To raczej na miejscu, czyli w PL.
Tak miało być. Ale...
Prawie nic nie wyszło z planowania!
Ani mniej jazdy, ani w PL :lol:
Tylko biwakowania było sporo :-)
Tylko...Zakończenia sezonu biwakowego :) Kolega ...
- 13 października 2025, 13:46
- Forum: Turystyka
- Temat: Plany na Nowy sezon...
- Odpowiedzi: 87
- Odsłony: 147205
Re: Plany na Nowy sezon...
1. Majówka w Alpach Włoskich :D
2. Czerwcowy wyjazd dla WOŚP - Ciekawa, 10 dniowa trasa po Alpach Szwajcarskich i Francuskich :D
3. Lipiec/Sierpień - Trzy tygodnie w słonecznej Skandynawi :lol
Jako założyciel tematu :roll:
1. Dolomity, a potem pociągnęło na Słowenię :lol:
2. Ze względu na ...
- 10 października 2025, 19:52
- Forum: Turystyka
- Temat: Plany na Nowy sezon...
- Odpowiedzi: 87
- Odsłony: 147205
Re: Plany na Nowy sezon...
Ze względu na "priorytety życiowe" musiałem zrezygnować w tym roku z ambitniejszych planów. W zamian postanowiłem zaliczyć więcej zlotów z tego forum.
No i pochwalę się, że się udało.
Smerzyn, Piaseczno, Koniec Świata, Kletno dwa razy.
Także sam nie wiem jakim cudem, w tym sezonie, udało się ...