Gdzie kupić orginalne części yamahy?

Jeżeli masz kłopoty ze swoją Virago lub nie wiesz jak coś naprawić to idealne miejsce by o tym napisać
bobik
Status: Offline

Gdzie kupić orginalne części yamahy?

Post autor: bobik »

Witam!
pytanie mam jak w temacie. Szukam orginalnych uszczelniczay do lag i kapsla-końcówki kierownicy do Virago 750.
Czy ktoś mówłby udzielić takiej infoormacji?szukałem na forum ale nic takiego nie znalazłem.
Życzę optymistycznych myśli w długie zimowe wieczory bo przecież wiosna i sezon tuż tuż:)
kurek
Status: Offline

Re: Gdzie kupić orginalne części yamahy?

Post autor: kurek »

hehe oczywiscie salon yamahy ci poradzi na twoj problem....i wystawi jebitny rachunek....kapsel to jesli chcesz nowy tylko tam a uszczelniacze mozesz zawsze w larssonie ilbo intercarsie...itp....
Xondz
Status: Offline

Re: Gdzie kupić orginalne części yamahy?

Post autor: Xondz »

Kapsel taki kosztuje od 6 do 10 USD za oceanem, cena w serwisie Yamahy w Polsce nie powinna być większa niż 50 zł, w wypadku popularnych części z reguły amerykańska cenę należy przemnożyć przez cło + VAT.
Uszczelniacz kosztuje 15 USD, czyli w serwisie z 70 zł/szt. Aftermarketowe kosztuja z 40 zł komplet i będą równie dobre. Za zaoszczędzone pieniądze warto kupić w serwisie Yamahy sprężyny mocujące uszczelniacze (strzelam, że kosztują z 15-20zł/szt).
W starszych sprzętach lubią rdzewieć i pękać.

Najlepiej w katalogu części znaleźć part number i wysłać zapytanie do serwisu. Na pewno odpowiedzą (z MMP odpowiadają) email: serwis (małpa) yamaha-motor.pl

Ceny części OEM można znaleźć na stronie http://www.bikebandit.com

pzdr
X
bobik
Status: Offline

Re: Gdzie kupić orginalne części yamahy?

Post autor: bobik »

dzięki wielkie za pomoc! właśnie zastanawiałem się co kupić bo robotę chciałem zrobić sam więc za zaoszczędzone pieniądze kupić orginalne gumy a masz rację, zrobię jak poleciłeś.

pozdrawiam serdecznie
ODPOWIEDZ