im większe oboty,tym mniejsze ładowanie

Tematy związane z ukladem elektrycznym Virago
Awatar użytkownika
robo 73
Posty: 17
Rejestracja: 10 lutego 2013, 20:23
Motocykl: vmx 1200 85r
Lokalizacja: Boesławiec Dolny Śląsk
Status: Offline

Re: im większe oboty,tym mniejsze ładowanie

Post autor: robo 73 »

króćce zamontowane (nowe).Gaźniki poczyszczone i moje virago gada jak należy.Ładowanie jak wcześniej , czyli na wysokich obrotach spada do 14,05v, ale podobno to jest normalne.Czekam jeszcze na lepszą pogodę,to trochę ją przegonię.Ostatnim razem gdy spaliłem regla,po uruchomieniu drugiego gaźnika poleciała 160km/h.Posiadam prawdziwa rakietę. :chopper: Waldi wielkie dzięki i szacun. Do zobaczenia na trasie lub zlocie :drunksmile:
Awatar użytkownika
robo 73
Posty: 17
Rejestracja: 10 lutego 2013, 20:23
Motocykl: vmx 1200 85r
Lokalizacja: Boesławiec Dolny Śląsk
Status: Offline

Re: im większe oboty,tym mniejsze ładowanie

Post autor: robo 73 »

piękne marcowe słonko pozwoliło przegonić moto,i oto moje spostrzeżenia. zamontowany miernik na stałe wskazywał ladowanie 14-14,3 v podczas jazdy.dodatkowo włączałem kierunki,light bary (2 x po 20 w) i nie miało to żadnego wpływu.co do regla to termometr zamontowany na radiatorze wskazywał temperaturę ok .40-50 stopni na postoju, oraz spadała w czasie jazdy do 20 stopni C.to jest ok.natomiast to co niszczy nasze regle to praca na postoju,zły stan styków na kostkach oraz instalacji.
Awatar użytkownika
-waldi-
Posty: 7073
Rejestracja: 14 kwietnia 2009, 22:29
Motocykl: XV700N '85/96+ST1100
Lokalizacja: Oświęcim
Wiek: 46
Kontakt:
Status: Offline

Re: im większe oboty,tym mniejsze ładowanie

Post autor: -waldi- »

robo 73 pisze:pnatomiast to co niszczy nasze regle to praca na postoju,zły stan styków na kostkach oraz instalacji.
oraz co najważniejsze to zwarcie uzwojeń do masy
Obrazek
ELITARNA LOŻA SZYDERCÓW
Obrazek
NIE UFAJ MECHANIKOWI, ZRÓB TO SAM !!!
Nie udzielam porad na PW - od tego jest forum!
ODPOWIEDZ