problem z mieszanka-gaziory xv750 1994

Jeżeli masz kłopoty ze swoją Virago lub nie wiesz jak coś naprawić to idealne miejsce by o tym napisać
skrzyna
Posty: 37
Rejestracja: 05 marca 2011, 18:50
Motocykl: xv 750
Lokalizacja: gloucester uk
Status: Offline

problem z mieszanka-gaziory xv750 1994

Post autor: skrzyna »

panowie mam oto taki problem ,a mianowicie 1 gar slabo pali albo wogole i z rury wydostaje sie czarny dym...po zdjeciu zaslepki na kruccu sacym cylinder nagle wchodzi na obroty i przepala ladnie.dodam ze z zalozonym wezykiem krecenie srubka skladu mieszanki(tak chyba to sie nazywa,jesli nie to prosze poprawic) nie przynosilo zadnego rezultatu,zadnej reakcji nie bylo.osobiscie bardzo wydaje mi sie ze spowodowane bedzie to zapchana dysza powietrza,i prosze was zebyscie powiedzieli mi czy dobrze mysle...kolejna zecz to taka ze czyszcze gaznikow(4 razy rozbieralem) przynosilo zawsze krotkotrwale rezultaty i bardzo wydaje mi sie ze mam syf w ramie (piaskowana byla) ktory ciagle jest zasysany ,filtr powietrza jest nowy...wiec zastanawiam sie czy stozki to jedyne rozwiazanie byloby ?moze ktos ma jakies inne pomysly?dzieki z gory za wszelkie rady.pozdrawiam
viragomen
Status: Offline

Re: problem z mieszanka-gaziory xv750 1994

Post autor: viragomen »

Po objawach wydaje się być za mało powietrza lub za dużo benzyny i to właśnie benzyna wydaje mi się być bardziej prawdopodobna.

Jeżeli na bank jest na świecy iskra i ze zdjętym filtrem powietrza jest bez większych zmian to na myśl przychodzi mi za wysoki poziom paliwa lub może coś z membraną lub iglica jest zapięta nie na ten co trzeba ząbek. :roll:
ODPOWIEDZ