Silnik na sucho ?

Wszysto co związane z silnikami naszych Virago
cugu
Status: Offline

Silnik na sucho ?

Post autor: cugu »

Witam Forumowicze!
Z powowdu awarii czujnika poziomu oleju w mojej virażce moje moto stoi bez oleju w silniku a także w kardanie.Jednym słowem stoi na sucho,gdyż szukam nowego czujnikai tu mam pytanie: czy są jakieś przciwskazania żeby moto "zimował"na sucho,a na marginasie czy kotś wie gdzie można kupić taki czujnik do XV 750(oprócz servisu:cena 450zł :frustrated: )
pozdrawiam :motorcycle:
baciek1000
Status: Offline

Re: Silnik na sucho ?

Post autor: baciek1000 »

Witaj moim zdaniem to niedobrze ze twoja pani stoi na sucho. Części mechaniczne nie ucierpją ale gumowe gorzej znoszą suchości bo twardnieją bez płynów. A wiesz co będzie jak puszczą symeringi i oringi .Więc pospiesz się z tym czujnikiem najlepiej wkręć stary i jak dorwiesz nowy to wymienisz a dyfer to nie wiem czego masz bez oleju pżecięrz niema tam czujnika :
cugu
Status: Offline

Re: Silnik na sucho ?

Post autor: cugu »

Jestem na etapie szukanie tej części w sklepach firmowych Loisa w Berlinie.Może się uda,jak załatwię to się pochwalę. :wink:
wiesiek.m
Status: Offline

Re: Silnik na sucho ?

Post autor: wiesiek.m »

na allegro jast jakis silnik od 750 na czesci sprubuj tam nr aukci 493497674
Awatar użytkownika
Arktos
Posty: 782
Rejestracja: 12 września 2007, 17:12
Motocykl: Virago 750 z 96r
Lokalizacja: Włocławek
Wiek: 53
Status: Offline

Re: Silnik na sucho ?

Post autor: Arktos »

Potwierdzam zalej jak najszybciej olejem najlepiej nowym. Jeden z naszych kumpli zakrecil rozrusznikiem jak nie bylo oleju. TRAGEDIA OSTRZEGAM PRZED TYM BŁĘDEM. Pompa olejowa podala reszte oleju(zawsze w niej zostaje olej nawet jak zlewasz) i sie zapowietrzyła. Po zalaniu olejem zapalil silnik ale w pompie bylo powietrze i nie zaciagnela oleju.Silnik poszedl do remontu :cry: Straty duze.
Gang dzikich wieprzy.
Motórzyści Włocławek.
Grupa Kujawska.
cugu
Status: Offline

Re: Silnik na sucho ?

Post autor: cugu »

wiesiek.m pisze:na allegro jast jakis silnik od 750 na czesci sprubuj tam nr aukci 493497674
Dzięki człowieku !!!!!! Kupiłem myślę że towar będzie dobry.Jka go dostanę to napię jak sprawa wygląda!Jeszcze raz dzięki
ODPOWIEDZ