Co dzisiaj zrobiłem w/z moją Virażką.

Jeżeli masz kłopoty ze swoją Virago lub nie wiesz jak coś naprawić to idealne miejsce by o tym napisać
Awatar użytkownika
strazak
Posty: 1412
Rejestracja: 29 listopada 2007, 00:21
Motocykl: XV 1000 GE USA 1984.
Lokalizacja: Piaseczno(złotokłos)
Wiek: 50
Status: Offline

Re: Co dzisiaj zrobiłem w/z moją Virażką.

Post autor: strazak »

robson pisze:No raczej to był zły pomysł dlatego ślizga
no przy przebiegu 52790 i niewiadomej marce poprzedniego oleju (woda jest gęstsza niż to co spuściłem ) to nie chciałem ryzykować i zalałem mineralem a teraz szukam sprężynek i tarcz sprzęgłowych :-(
ADAM
Awatar użytkownika
Antek
Posty: 1141
Rejestracja: 27 grudnia 2007, 13:16
Motocykl: Yamaha XV 1100 Virago '97
Lokalizacja: Białystok
Wiek: 38
Status: Offline

Re: Co dzisiaj zrobiłem w/z moją Virażką.

Post autor: Antek »

MuSStaFFa pisze:a ja dzis.. hmm.. zrobilem sporo bo wszystko to nie bylo tylko dzis...tzn.. pelen lakier zrobilem ..razem z oryginalnymi naklekami...(lakiernik wlozyl w nia cale swoje serce i wyglada lepiej od oryginalu....zalozylem gmole..;-) i podpory pod sakwy i same sakwy :-) ..nowa oponke na przód... ...a potem razem z moja Kasienska pojechalismy z Łodzi do Konina... :-) .. no i z powrotem.... :-) bylo cudownie :-) ...ps.. to byl nasz pierwszy taki wyjazd:-) razem 260km :-)
naprawde swietnie wygląda gratuluje! a plecaczek nie piszczał na trasie że wieje? :razz: bo mój dziś coś burczał pod nosem :lol:

[ Dodano: Nie Mar 09, 2008 11:07 pm ]
ja dziś wyregulowałem w końcu szybę bo w nocy nie dało się jeździć i 120 km nakręciłem
Obrazek Czy daleko oni....?
Awatar użytkownika
ayo007
Posty: 1207
Rejestracja: 12 września 2007, 21:51
Motocykl: yamaha virago 1100
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie
Wiek: 56
Status: Offline

Re: Co dzisiaj zrobiłem w/z moją Virażką.

Post autor: ayo007 »

strazak pisze:
robson pisze:No raczej to był zły pomysł dlatego ślizga
no przy przebiegu 52790 i niewiadomej marce poprzedniego oleju (woda jest gęstsza niż to co spuściłem ) to nie chciałem ryzykować i zalałem mineralem a teraz szukam sprężynek i tarcz sprzęgłowych :-(
..wg mnie nie powinno sie tak stac, olej wygladał pewnie jak gnojówka, a okładzin sprzęgła nie było wcale..mam racje?
Virago 1100,na razie starczy..:)
gluzik
Status: Offline

Re: Co dzisiaj zrobiłem w/z moją Virażką.

Post autor: gluzik »

wczoraj zamontowałem sakwy i wysunięte podnóżki ,dały mi te podnóżki w kość bo cięgno od hamulca było jak dla mnie przykrutkie ponieważ dzwignie hamulca miałem pionowo ale go troszke wydłużyłem i jakoś sie udało, dzisiaj nakręciłem ze 120 km te podnóżki to zaj...sta sprawa polecam te od pana Romana o których pisano na forum .
MuSStaFFa
Status: Offline

Re: Co dzisiaj zrobiłem w/z moją Virażką.

Post autor: MuSStaFFa »

Antek pisze:
MuSStaFFa pisze:a ja dzis.. hmm.. zrobilem sporo bo wszystko to nie bylo tylko dzis...tzn.. pelen lakier zrobilem ..razem z oryginalnymi naklekami...(lakiernik wlozyl w nia cale swoje serce i wyglada lepiej od oryginalu....zalozylem gmole..;-) i podpory pod sakwy i same sakwy :-) ..nowa oponke na przód... ...a potem razem z moja Kasienska pojechalismy z Łodzi do Konina... :-) .. no i z powrotem.... :-) bylo cudownie :-) ...ps.. to byl nasz pierwszy taki wyjazd:-) razem 260km :-)
naprawde swietnie wygląda gratuluje! a plecaczek nie piszczał na trasie że wieje? :razz: bo mój dziś coś burczał pod nosem :lol:

[ Dodano: Nie Mar 09, 2008 11:07 pm ]
ja dziś wyregulowałem w końcu szybę bo w nocy nie dało się jeździć i 120 km nakręciłem
hmm.. to osobna bajka :) bo nie bylko tego w planach a moje kochanie z konina nic nie zabralo...na moto.. no i w sobote o 1:00 bylismy w Tesco w Lodzi na pojezierskiej i robilismy zakupy...na dziale dzieciecym bo moje kochanie ma 1,54cm... hihi w zyciu nie myslalem ze mozna kupic buty na motor za 17 zl hehe w przecenie 50% , bluzy za 9 zl.. :-) i rekawiczek za 10 zl. do tego rajstopki chlopiece za 4,5 i ( nie wydalismy nawet 50 zl .. hehe) + moje cieple skarpety... :-)... a Kasi spodnie skory akurat odbieralismy od krawcowej.. no i jakos podolalismy... :-) hehe

ps. no i dzieki za opinie :-)
Awatar użytkownika
Dono
Posty: 2465
Rejestracja: 19 listopada 2007, 17:46
Motocykl: 1100 '91
Lokalizacja: Iskrzyczyn-Skoczów
Wiek: 40
Status: Offline

Re: Co dzisiaj zrobiłem w/z moją Virażką.

Post autor: Dono »

nooo! ja wreszcie dziś odpaliłem moją piekną, po wymianie tarcz, oleju, naprawie sprzęgła rozrusznika i malowanku! :mrgreen: po prostu radość nie z tej ziemi!
a żeby tego było mało, to jeszcze jutro o 8 rano mam pierwszą godzinę jazd na kursie :mrgreen: a to nawet jeszcze wiosna nie jest - no po prostu pełnia szczęścia hehe
jak ktoś ciekawy nowego "imidżu" mojej ślicznotki to zapraszam do albumu :wink:
pozdrawiam
"Verba volant, scripta manent" (słowa ulatują, pismo zostaje).
Awatar użytkownika
KoSS
Posty: 2657
Rejestracja: 04 lutego 2008, 19:17
Motocykl: VARADERO XL1000V '99
Lokalizacja: Będzin
Wiek: 50
Status: Offline

Re: Co dzisiaj zrobiłem w/z moją Virażką.

Post autor: KoSS »

Dzisiaj pomalowałem boczki w mojej panience i dorobiłem mocowanie po ostatnim zgubieniu, zrobiłem zaprawki na błotnikach jutro idę wypolerować boczki i polakierować bezbarwnym. Nasmarowałem siedzenie specyfikiem do skóry i biorę się za ciuszki.
"Czasami wychodzi lepiej niż planujesz" - pomyślał mąż, gdy rzucił młotkiem w kota, a trafił w żonę.


http://www.studio-kom.pl
http://www.szafa-malolata.pl
Awatar użytkownika
Niedziel
Posty: 271
Rejestracja: 04 września 2007, 00:30
Motocykl: Virago 1100 96
Lokalizacja: Warszawa/kołobrzeg
Wiek: 45
Status: Offline

Re: Co dzisiaj zrobiłem w/z moją Virażką.

Post autor: Niedziel »

Ja dzisiaj wreszcie zalozylem nowe wydechy i przymocowalem torby. I zrobilem jakies 5 km i zmarzlem jak niewiem co wieczorkiem bylo 3 stopnie. zdjecia w albumie album_personal.php?user_id=5
Ale teraz pieknie mruczy :rock:
Obrazek
ARCHER
Posty: 1181
Rejestracja: 08 października 2007, 10:10
Motocykl: XV 750
Lokalizacja: Browary Książęce
Status: Offline

Re: Co dzisiaj zrobiłem w/z moją Virażką.

Post autor: ARCHER »

No no Niedziel , ładne toto . Może cuś zapodasz na You Tube
Pozdr
Awatar użytkownika
Niedziel
Posty: 271
Rejestracja: 04 września 2007, 00:30
Motocykl: Virago 1100 96
Lokalizacja: Warszawa/kołobrzeg
Wiek: 45
Status: Offline

Re: Co dzisiaj zrobiłem w/z moją Virażką.

Post autor: Niedziel »

postaram sie bo dziwiek jest naprawde ladny nie jest za glosny ale niski9 basowy
Obrazek
hunter
Status: Offline

Re: Co dzisiaj zrobiłem w/z moją Virażką.

Post autor: hunter »

Ja dzisiaj po prawie 3 i pół miesięcznej przerwie odpaliłem virażke. Ojjjj i na początku było cieżko, cały czas gasła i świece zalewało. Ale pójźniej ..... :grin:. Jak zaczęła chodzić to żal było gasić silnik.

PS: Dzięki tematowi odnośnie synchronizacji gaźników, zbudowałem sobie opisany tam wakuometr i podregulowałem gaźniki, a także obroty.
Wstyd sie przyznać ale wcześniej zamiast kręcić srubą od obrotów kręciłem tą drugą :oops:

Pozdrawiam Wszystkich i Wielkie Dzięki za pomoc.
Awatar użytkownika
manat
Posty: 165
Rejestracja: 07 września 2007, 15:58
Motocykl: VIRAGO XV 535
Lokalizacja: Stęszew
Wiek: 51
Status: Offline

Re: Co dzisiaj zrobiłem w/z moją Virażką.

Post autor: manat »

A ja wczoraj wymieniłem olej, dziś dokończyłem poloerowanie lewej kapy silnika zakończyłem zimowe przygotowania do otwarcia tegorocznego sezonu. Czekam tylko na ładne słoneczko i w DROGE !!!!!!
Awatar użytkownika
ayo007
Posty: 1207
Rejestracja: 12 września 2007, 21:51
Motocykl: yamaha virago 1100
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie
Wiek: 56
Status: Offline

Re: Co dzisiaj zrobiłem w/z moją Virażką.

Post autor: ayo007 »

..zrobiłem stelaż pod sakwy i wreszcie je przykręciłem, troche muszę go jeszcze zmodyfikowac, ale to juz pryszcz, dodatkowo przesunąłem kierunki w okolice tablicy rejestracyjnej, nawet ładnie to wygląda :rock:
Virago 1100,na razie starczy..:)
Awatar użytkownika
ZWIERZAK
Posty: 1030
Rejestracja: 04 listopada 2007, 13:57
Motocykl: VIRAGO 750 83'
Lokalizacja: Lachowice
Wiek: 35
Status: Offline

Re: Co dzisiaj zrobiłem w/z moją Virażką.

Post autor: ZWIERZAK »

A ja dzisiaj zmieniłem uszczelniacze i olej w lagach no i dowiedziałem się że ma klocki do wyrzucenia, jeszcze trochę a bym tarczę spaprał. Póżniej wpadłem na pomysł żeby sprawdzić tylne szczęki no i też by się przydało wymienić ale jeszcze do końca roku pociągną, a przy okazji trochę polerki.
"Ludzie nie latają, bo nie wierzą, że potrafią. Gdyby nie pokazano im kiedyś, że mogą pływać, do dziś wszyscy by się topili po wrzuceniu do wody"-William Wharton "Ptasiek"
Piotr Giżyński
Status: Offline

Re: Co dzisiaj zrobiłem w/z moją Virażką.

Post autor: Piotr Giżyński »

Ja z namaszczeniem pastuje i poleruję, najbardziej irytują mnie szprychy w przednim kole ale powolutku "dochodzą". Jak ją niedawno kupiłem była troszkę przypyziała (kilka lat stała w garażu) i przywracam jej zasłużony blask. Fajna zabawa!
Amazon
Posty: 51
Rejestracja: 10 stycznia 2008, 15:37
Motocykl: Honda 750
Status: Offline

dwa dni temu

Post autor: Amazon »

Przewiozłam ją na parking podziemny...ma teraz cieplej...:)
:bikersmile:
Awatar użytkownika
Arktos
Posty: 782
Rejestracja: 12 września 2007, 17:12
Motocykl: Virago 750 z 96r
Lokalizacja: Włocławek
Wiek: 53
Status: Offline

Re: Co dzisiaj zrobiłem w/z moją Virażką.

Post autor: Arktos »

wyregulowalem zawory weflug instrukcji Ayo007 zmienilem tylko szczeline przedniego wydechowego reszta byla OK ale dalem Zonga az glupio pisac ale co mi tam po zdjeciu chromowanego dekielka chcialem krecic walem i wiecie czym krecilem ta zaslepka z duraluminium i niestety ja ukrecilem znaczy sie tak mocno dokrecilem ze pekla ale da sie ja naprawic. Moja wina gdybym dokladnie obejrzal zdjecia Ayo to bym wiedzial.
Gang dzikich wieprzy.
Motórzyści Włocławek.
Grupa Kujawska.
Awatar użytkownika
zundapp600
Posty: 285
Rejestracja: 09 września 2007, 12:34
Motocykl: Virago Xv-750
Lokalizacja: Biłgoraj
Wiek: 61
Kontakt:
Status: Offline

Re: Co dzisiaj zrobiłem w/z moją Virażką.

Post autor: zundapp600 »

A ja nic nie robiłem , tylko przegoniłem sprzęta po trasie :mrgreen:
A co najważniejsze udało mi się zlokalizować dziwne odgłosy które doprowadzały mnie do granic wytrzymałości . Dochodziły niby z okolic silnika , kranu paliwa gdzieś te okolice .
Jakie było moje zdziwienie gdy po powrocie do domu i przesmarowaniu linki licznika jest cicho i spokojnie :shock: . Pewnie jak bym oddał do nieomylnego mechaniora to by cały silnik rozebrał , a ja bym za to zapłacił i nic by nie znalazł :wink:
Takie życie , czasami moto trzeba wziąść na przetrzymanie :bravo:
http://www.niewiadowki.pl Forum przyczep Niewiadów

http://www.zundapp.pl Web Seite
Awatar użytkownika
ayo007
Posty: 1207
Rejestracja: 12 września 2007, 21:51
Motocykl: yamaha virago 1100
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie
Wiek: 56
Status: Offline

Re: Co dzisiaj zrobiłem w/z moją Virażką.

Post autor: ayo007 »

..ja dziś nawinąłem tylko 50km, bo mnie deszcz przegonił, ale warto było.. :rock:
Virago 1100,na razie starczy..:)
ARCHER
Posty: 1181
Rejestracja: 08 października 2007, 10:10
Motocykl: XV 750
Lokalizacja: Browary Książęce
Status: Offline

Re: Co dzisiaj zrobiłem w/z moją Virażką.

Post autor: ARCHER »

..ja dziś nawinąłem tylko 50km, bo mnie deszcz przegonił, ale warto było.. :rock:
Też z powodu deszczu tylko ze 60 km. Tak tak, warto :rock:
Awatar użytkownika
lenio
Posty: 587
Rejestracja: 24 grudnia 2007, 07:48
Motocykl: ViragoXV125, ViragoXV1100
Lokalizacja: Kikół
Wiek: 50
Status: Offline

Re: Co dzisiaj zrobiłem w/z moją Virażką.

Post autor: lenio »

Ja nakręciłem 30 km. Pogoda super.
Gang Dzikich Wieprzy.
Awatar użytkownika
kasia-jaro
Posty: 1037
Rejestracja: 02 października 2007, 19:26
Motocykl: wigry 3
Lokalizacja: Pcin Dolny
Wiek: 50
Status: Offline

Re: Co dzisiaj zrobiłem w/z moją Virażką.

Post autor: kasia-jaro »

:lol: a ja trafiłem zająca :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
Stilgar
Posty: 5482
Rejestracja: 22 grudnia 2007, 09:37
Motocykl: Virago>Debilka>STonka>Varan
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Wiek: 48
Kontakt:
Status: Offline

Re: Co dzisiaj zrobiłem w/z moją Virażką.

Post autor: Stilgar »

:lol: a ja trafiłem zająca :lol:
ot i masz pasztet
Administrator zastrzega sobie możliwość zbanowania ze względu na klauzulę sumienia.
Monika
Status: Offline

Re: Co dzisiaj zrobiłem w/z moją Virażką.

Post autor: Monika »

120 km w sobotę :chopper: troszkę chłodnawo ale radość nieziemska!!!!
Awatar użytkownika
kasia-jaro
Posty: 1037
Rejestracja: 02 października 2007, 19:26
Motocykl: wigry 3
Lokalizacja: Pcin Dolny
Wiek: 50
Status: Offline

Re: Co dzisiaj zrobiłem w/z moją Virażką.

Post autor: kasia-jaro »

stilgar75 pisze:masz pasztet
a gdzie tam :grin: nawet się nie zatrzymałem (tylko mnie majtnęło) :neutral:
Obrazek
ODPOWIEDZ