stacyjka 535 ... zwarta !!!

Tematy związane z ukladem elektrycznym Virago
Myki44
Status: Offline

stacyjka 535 ... zwarta !!!

Post autor: Myki44 »

Wchodzę ci ja dzisiaj rano do garażu z kluczykami w ręku i zgupiałem :roll: kontrolka neutrala się świeci ... oczywiście akku padło, musiałem ładować. I w pozycji ON i OFF zasilanie jest . Ktoś miał taki przypadek ? :pomocy: jutro będę miał co robić, przynajmniej jakiś wyłącznik "tymczasowy" założę
Awatar użytkownika
leszekk
Posty: 4147
Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 21:35
Motocykl: XV750 -> BMW R1200GS
Lokalizacja: mazowieckie
Status: Offline

Re: stacyjka 535 ... zwarta !!!

Post autor: leszekk »

Może ktoś dłubał? Samo z siebie by nie zwarło albo byś zauważył wyłączając, że coś jest nie halo
In God we Trust -- all others must submit an X.509 certificate.
Awatar użytkownika
radar64
Posty: 525
Rejestracja: 15 sierpnia 2008, 18:03
Motocykl: VTX 1300
Lokalizacja: w-wa/N.Iwiczna
Wiek: 59
Status: Offline

Re: stacyjka 535 ... zwarta !!!

Post autor: radar64 »

Patrząc na zdjątko w awatarze wyglada ,że masz troszkę elektryki dołożone .Czy aby te lightbary mają przekaźnik czy całe zasilanie zaiwania ze stacyjki?Bo wtedy odpowiedź byłby prosta :grin:
Myki44
Status: Offline

Re: stacyjka 535 ... zwarta !!!

Post autor: Myki44 »

Nikt nie "grzebał", sam się Zośką opiekuję od ponad roku. Lightbary są zasilane przez przekaźniki. Jedyne co mi chodzi po głowie to to, że dwa dni temu jechałem 5km w mocnej ulewie, może woda dostała się w okolice stacyjki i sterowanie "zgłupiało" ? choć też myję ją Karcherem ... wczoraj wieczorem normalnie przekręciłem kluczyk i silnik zgasł.
Awatar użytkownika
leszekk
Posty: 4147
Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 21:35
Motocykl: XV750 -> BMW R1200GS
Lokalizacja: mazowieckie
Status: Offline

Re: stacyjka 535 ... zwarta !!!

Post autor: leszekk »

Myki44 pisze:Nikt nie "grzebał", sam się Zośką opiekuję od ponad roku.
Miałem na myśli grzebanie przez kogoś, kto miał ochotę sobie pojeździć bez powiadamiania właściciela.
Oczywiście nadmiar wody może mieć wpływ, ale ... prędzej bym się spodziewał, że ktoś coś tam wkładał i sprawdzał czy przypadkiem nie da się pojechać
In God we Trust -- all others must submit an X.509 certificate.
Myki44
Status: Offline

Re: stacyjka 535 ... zwarta !!!

Post autor: Myki44 »

Aluzju bie poniał :mrgreen: raczej nie wchodzi w grę, w firmie mamy zamknięty parking a w domu ciepły garaż. Jak sie zatrzymuję to zawsze mam ja na oku :mrgreen:
ODPOWIEDZ