pomocy 535 przerywa na wysokich obrotach

Tematy związane z ukladem elektrycznym Virago
arekcebula
Status: Offline

pomocy 535 przerywa na wysokich obrotach

Post autor: arekcebula »

witam kupiłem tydzień temu yamahe virago xv535 mam problem mianowicie na wysokich obrotach jakby coś przerywało nie równo chodzi jakby nie mógł złapac obrotów mogą to byc przewody od świec?? świece nowe gaźnik niby po regulacji akumulator nowy proszę o porady pozdrawiam thx
Ostatnio zmieniony 27 lipca 2010, 18:59 przez arekcebula, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
mytek1
Posty: 1107
Rejestracja: 21 września 2009, 18:10
Motocykl: xv535,vt1100,vs1400
Lokalizacja: okolice Rzeszowa
Wiek: 34
Status: Offline

Re: pomocy 535 przerywa na wysokich obrotach

Post autor: mytek1 »

Po pierwsze zaglądnij do Powitalni.
Co do nie równej pracy silnika to może to być spowodowane nieustawieniem gaźników, filterek paliwa znajdujący się pod siedzeniem kierowcy może być zapchany i za małą przepustowość paliwa będzie miał. Moto kupowałeś od pewnej osoby? czy od jakiegoś tam typka i On powiedział Ci, że moto jest po regulacji gaźników? Mi też jak miałem nieustawiony jeden gaźnik to moto niezbyt płynnie wchodziło na obroty, ale po wymianie gaźników sytuacja się o wiele poprawiła, ale jeszcze mnie regulacja i synchronizacja czeka.
Czasem wydawać się może, że życie nie ma sensu, kiedy nic nie ma dla ciebie znaczenia, nudzisz się... Wtedy wsiądź na motocykl i jedź... tylko ty, maszyna, droga i szeroki horyzont...
ODPOWIEDZ