AEROGRAF ???

Dodatki i przeróbki do Virago
Awatar użytkownika
motobambo
Posty: 350
Rejestracja: 26 stycznia 2009, 10:08
Motocykl: Junak
Lokalizacja: Pińczów
Wiek: 42
Kontakt:
Status: Offline

Re: AEROGRAF ???

Post autor: motobambo »

Witam no fajny pomysł ja sam czekam na kolesia bo mamy tu takiego co zaczyna malowac aerografem i nawet nieźle mu to idzie www.motobambo.pl.tl Vulkan i XJ 650 on je pomalował ;) i jesli ktoś jest chętny na jakieś małe aero to polecam namiary na pw
Awatar użytkownika
ziółko1961
Posty: 456
Rejestracja: 14 stycznia 2008, 16:10
Motocykl: była 535 jest vt1100
Lokalizacja: Kiszewy / Konin
Status: Offline

Re: AEROGRAF ???

Post autor: ziółko1961 »

aero mi si podoba.Ale nasze motorki to nie dragstary czy jak tam śię zwą...
Piszę o tym,żeby nie spieprzł ktoś częgoś co już jest wzorem :!:...
zawsze jest właściwy czas na zrobienie tego co należy
angus
Status: Offline

Re: AEROGRAF ???

Post autor: angus »

Dopiero wróciłem z garażu i jestem troche padnięty, ale obiecuje że jutro zrobię fotki i wrzuce na forum.

[ Dodano: Pon Lut 16, 2009 7:23 pm ]
Zrobiłem fotki, ale niestety lampa błyskowa przejaskrawiła cały efekt malunku. W rzeczywistości wszystko jest bardziej stonowane i ciemniejsze, niemniej jeśli komus się generalny całokształt podoba to z chęcią służę namiarami na wykonawcę.

http://img12.imageshack.us/my.php?image=sta64703kc4.jpg

http://img89.imageshack.us/my.php?image=sta64704qt6.jpg

http://img12.imageshack.us/my.php?image=sta64705qt0.jpg

http://img89.imageshack.us/my.php?image=sta64706qt4.jpg

http://img207.imageshack.us/my.php?imag ... 707hb8.jpg
Awatar użytkownika
motobambo
Posty: 350
Rejestracja: 26 stycznia 2009, 10:08
Motocykl: Junak
Lokalizacja: Pińczów
Wiek: 42
Kontakt:
Status: Offline

Re: AEROGRAF ???

Post autor: motobambo »

no świetne malunki :rock: http://motobambo.pl.tl/Fotki.htm jak ktoś ma chwile to zapraszam na srtonke tam są fotki naszego znajomka oczywiscie aero ;)
Hyde
Status: Offline

Re: AEROGRAF ???

Post autor: Hyde »

Eh mam zamiar moją virażkę przemalować , czy jakieś dodatkowe bajery na nią nałożyć w stylu niepowtarzalnego wzoru to raczej nie opcja jest błotniki , bak i owiewki na czarno z elementem czerwieni ( cza by zobaczyć o co c'mon) i kwestia jest taka jaka cena w przybliżeniu mogłaby mnie za to wynieść . Jak wiadomo no czarny kolor musi być położony cacy! np na terenie Lublina i okolic ? Wawa też wchodzi w ten zasięg jako że jestem rozerwany na 2 miasta :)
Awatar użytkownika
ravallo
Posty: 216
Rejestracja: 10 sierpnia 2009, 21:22
Motocykl: Tyko sympatyk nieste
Lokalizacja: UK
Wiek: 44
Kontakt:
Status: Offline

Re: AEROGRAF ???

Post autor: ravallo »

Od jakiegos juz czasu maluja w Krakowie w "VIRAGOMOTOCYKLE" (warsztat motocyklowy)
tu link do galerii http://viragomotocykle.republika.pl/pag ... 4a56a.html
Viva LasVegas, Zawsze musi się coś dziać, żeby się coś działo
woyo
Status: Offline

Re: AEROGRAF ???

Post autor: woyo »

ziółko1961 pisze:aero mi si podoba.Ale nasze motorki to nie dragstary czy jak tam śię zwą...
Piszę o tym,żeby nie spieprzł ktoś częgoś co już jest wzorem ...
-święte słowa,święte.. :rock:
Awatar użytkownika
pietrek
Posty: 53
Rejestracja: 06 marca 2010, 11:58
Motocykl: virago1100
Lokalizacja: grwd
Wiek: 31
Status: Offline

Re: AEROGRAF ???

Post autor: pietrek »

widzę że temat trochę zanikł ..
Aerograf-nie powiem, kapitalna rzecz.
pracuję u kolegi który zajmuję się tym od kilku lat 9przygotowuje mu motory do malowania) i odnosił już sukcesy w tej dziedzinie. Robi to kapitalnie i przede wszystkim ta praca to jego pasja :)
Ludzie są z niego zadowoleni, a raczej z jego prac :D
właśnie teraz mi maluje cały motor, w tym zbiornik w aerografie :D
tutaj macie jego stronkę: www . studioaerografu. com
wszystko pisane razem :))
Jedzie pociąg, koła stukocą
Parowóz gwiżdże, baby się pocą.
Obrazek
Awatar użytkownika
Redneck
Posty: 1412
Rejestracja: 19 czerwca 2009, 23:09
Motocykl: Yamaha XTZ750 ST
Lokalizacja: UK, Coventry
Status: Offline

Re: AEROGRAF ???

Post autor: Redneck »

ja z czystym sumieniem moge polecic tego artyste link. zdjecia tego co zdzialal dopiero jak poskladam motor do kupy. facet ma warsztat w bojanowie, tj jakies 20 km za lesznem jadac trasa na wroclaw. jesli chodzi o aerograf to wszystko robi sam od podstaw-przygotowanie (z ew klepaniem blachy w razie koniecznosci), malowanie, wykonczenie, konserwacja. calkiem niezle ogarnia tez projekty komputerowe w 3d dzieki czemu bardzo latwo zwizualizowal to co sobie wymyslilem. wczoraj jak odbieralem bak to w komorze stal akurat vw corrado (chyba g60) pomalowany w calosci, nawet w tak niemozliwych miejscach jak mocowanie kierownicy :bravo: uwazam ze stronka nie do konca oddaje to co potrafi (jak wyslal mi zdjecia tego mojego to tez nie wygladalo to zbyt fajnie) ze wzgledu na kiepskiego fotografa to raz, a dwa ze dostaje strasznie wiesniackie wzory do wykonania.
Awatar użytkownika
Adam
Posty: 2226
Rejestracja: 22 października 2007, 19:52
Motocykl: 1100, 92r. OGAR 200
Lokalizacja: Święta Anna
Wiek: 45
Kontakt:
Status: Offline

Re: AEROGRAF ???

Post autor: Adam »

A ile kosztuje taka przyjemność?
Awatar użytkownika
pietrek
Posty: 53
Rejestracja: 06 marca 2010, 11:58
Motocykl: virago1100
Lokalizacja: grwd
Wiek: 31
Status: Offline

Re: AEROGRAF ???

Post autor: pietrek »

# Przykładowe ceny: - malowanie motocykla typu chopper
ceny od 1500 zł
# - malowanie motocykla sportowego
ceny od 1800 zł
# - malowanie kasku
ceny od 450 zł
wzięte ze strony mojego kumpla :)
Jedzie pociąg, koła stukocą
Parowóz gwiżdże, baby się pocą.
Obrazek
Awatar użytkownika
Redneck
Posty: 1412
Rejestracja: 19 czerwca 2009, 23:09
Motocykl: Yamaha XTZ750 ST
Lokalizacja: UK, Coventry
Status: Offline

Re: AEROGRAF ???

Post autor: Redneck »

ja zaplacilem za sam bak 550. generalnie cos takiego jest jak z tatuazem-nikt nie poda konkretnej ceny poki go nie skonczy, ile pracy w to wlozyl itd. dobrze ze jest zaznaczone ze sa to przykladowe ceny, choc od razu mogli podac pzykladowe wzory aby ustalic poziom ich skomplikowania. jak na poczatku wspomnialem ze bak jest z 85' roku to facet zaspiewal ze bedzie kolo 800, ale potem okazalo sie ze blacha jest w zajebistym stanie stanie i nie trzeba bylo robic zadnych wyprawek. tak wiec lepiej nie trzymac sie sztywno cennika bo mozna sie mocno przeliczyc, najlepiej ustalic gorna granice ceny, czyli ta opcje najbardziej pesymistyczna :razz:

btw. jak odbieralem bak to koles stwierdzil, ze gdyby to byl h-d to za to samo wzialby 1500 :twisted:
Awatar użytkownika
Adam
Posty: 2226
Rejestracja: 22 października 2007, 19:52
Motocykl: 1100, 92r. OGAR 200
Lokalizacja: Święta Anna
Wiek: 45
Kontakt:
Status: Offline

Re: AEROGRAF ???

Post autor: Adam »

Czyli pora zacząć odkładać kasiure żeby do zimy zdążyć :mrgreen: Tak ze 2k może wystarczą na moto.
Mcdevil
Status: Offline

Re: AEROGRAF ???

Post autor: Mcdevil »

Witam jakiś czas mnie nie było na forum. Pajac w robocie poprzecinał mi ścięgna najeżdżając trakiem na stopę :cry: . Ale wszystko ma i dobre strony :wink: . Ruszyłem temat aero. I na tytułowe pytanie posta, mam odpowiedź; jaki wzór? :grin:.
Na razie ćwiczę łapę, jak coś już wysmaruję konkretnego na moto to się przy pucuję :smile:. Chociaż ogarnięcie tematu to całkiem spory kawał solidnego orzecha do zeżarcia.

Lucky Girl
Obrazek


Vampire Girl

Obrazek


Pozdro

[ Dodano: Czw Lis 25, 2010 2:24 am ]
Siema temat jakiś taki martwy :(... To wrzucę moją pierwszą blachę co by ruszyć :mrgreen:
Obrazek
Obrazek

Zaczynam w temacie, ale mogę wam skrobnąć z drugiej strony barykady, że łatwo nie jest. Ceny może przerażają, ale nie biorą się z powietrza(prawie, aero bazuje na nim;) ).
Główny bajer to czasochłonność, nikt w godzinę dwie nie strzeli czegoś wyczesanego. Skill-doświadczenie, wyrobienie łapy- kozacy dochodzą do swoich rezultatów latami. Sprzęt i materiały- da się zmontować kompresor z lodówy, kupić na allegro chiński badziew i malować bazami samochodowymi. Ale profeska to już gruby smalczyk :(.
Do tego jeszcze błache pierdoły jak artyzm-dryg wykonywanie projektów jak i wkomponowywanie ich w moto co by wiochy nie było. I integralność z lakiernictwem, czyli jeśli nie wejdzie się w spółę z jakimś ogarniętym lakiernikiem, samemu trzeba się po części nim stać. Pracownia-garaż.
Reasumując, trochę kasy trzeba wyłożyć jak się chce pokolorować :(, a jak nie to zawsze zostają nalepki :twisted:
Pozdro
Awatar użytkownika
JohnnY
Posty: 4070
Rejestracja: 06 października 2008, 22:30
Motocykl: Intruz VS 1400
Lokalizacja: Łódź
Wiek: 35
Kontakt:
Status: Offline

Re: AEROGRAF ???

Post autor: JohnnY »

ODPOWIEDZ