Pomocy virago xv700 nie wkręca sie na obroty

Wszysto co związane z silnikami naszych Virago
neoxv700
Status: Offline

Pomocy virago xv700 nie wkręca sie na obroty

Post autor: neoxv700 »

:mad:
Panowie pomocy
mam Virago Xv700 ostatnio rozebrałem kompletnie motocykl, do malowania, wypiaskowałem rame itp itd. wszycho spoko.
poskładałem spowrotem odpaliłem na raz ale mam problem bo silnik nie wkręca sie na obroty, 1 cylinder(od przodu) chyba nie pracuje bo wydech ledwo ciepły, przy dodaniu gazu zaczyna coś stukac w 1 cylindrze i gaśnie, iskra jest bo sprawdzałem, dodam że przed malowaniem motocykl pracował jak igła, a przy silniku, oprócz wymontowania, nic nie grzebałem. jakieś pomysły??
czy mógł by mi ktoś przesłać fotke jak są połączone wszystkie przewody podciśnienia, czy jest połączenie pomiędzy gaznikami tzn. czy przewód podciśnieniowy z jednego gaznika łączy sie z drugim gaznikiem?, czy są one połączone jeszcze z czymś, bo nie jestem pewien czy je dobrze powpinałem

z góry dzięki
Awatar użytkownika
-waldi-
Posty: 7073
Rejestracja: 14 kwietnia 2009, 22:29
Motocykl: XV700N '85/96+ST1100
Lokalizacja: Oświęcim
Wiek: 46
Kontakt:
Status: Offline

Re: Pomocy virago xv700 nie wkręca sie na obroty

Post autor: -waldi- »

wszystko zależy od tego jakie masz rozwiązane podciśnienia

u mnie są połączone króćce ssące wężykami i idą do trójnika a z niego do zaworu podciśnieniowego

Ja nie mam jak zrobić fotki bo motorek u kumpla - może Ty zrób :)
Obrazek
ELITARNA LOŻA SZYDERCÓW
Obrazek
NIE UFAJ MECHANIKOWI, ZRÓB TO SAM !!!
Nie udzielam porad na PW - od tego jest forum!
Awatar użytkownika
ayo007
Posty: 1207
Rejestracja: 12 września 2007, 21:51
Motocykl: yamaha virago 1100
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie
Wiek: 55
Status: Offline

Re: Pomocy virago xv700 nie wkręca sie na obroty

Post autor: ayo007 »

Jeśli odpaliłeś z pięć razy motor na zimnym silniku, a po sprawdzeniu swieca była zalana to moze być już do wyrzucenia, iskra będzie, ale niewłaściwa, postaraj sie o nowy komplet..
tu stawiam na prozaizmy.
Virago 1100,na razie starczy..:)
ODPOWIEDZ