pytanko tłumiki z Łomianek = typ produkuje takie

Dodatki i przeróbki do Virago
Awatar użytkownika
HEBEL
Posty: 448
Rejestracja: 14 września 2009, 15:32
Motocykl: H-D fatboy
Lokalizacja: Warszawka mokotownia
Wiek: 62
Status: Offline

pytanko tłumiki z Łomianek = typ produkuje takie

Post autor: HEBEL »

Czy ktoś z koleżeństwa korzysta z tej pierdziawki?
Tłumiki Yamaha Virago 750/1100, Wydechy głośne alegro :chopper: (756179218) macie zdanie na ten temat?
nic tak nie cieszy jak seria z pepeszy
Awatar użytkownika
Arktos
Posty: 782
Rejestracja: 12 września 2007, 17:12
Motocykl: Virago 750 z 96r
Lokalizacja: Włocławek
Wiek: 53
Status: Offline

Re: pytanko tłumiki z Łomianek = typ produkuje takie

Post autor: Arktos »

Temat tych rurek był już poruszany parokrotnie musisz poszukać na forum.Kumpel je ma i nie narzeka. Jedyna wada to cena kosmos ale zaznaczam jak dla mnie bo wiem ile kosztuje rurka kwasówka cienkościenna. Jednak gdybym zarabiał tyle co prezesi to bym tą cenę łykną.
Gang dzikich wieprzy.
Motórzyści Włocławek.
Grupa Kujawska.
Awatar użytkownika
HEBEL
Posty: 448
Rejestracja: 14 września 2009, 15:32
Motocykl: H-D fatboy
Lokalizacja: Warszawka mokotownia
Wiek: 62
Status: Offline

Re: pytanko tłumiki z Łomianek = typ produkuje takie

Post autor: HEBEL »

no fakt cena jest niezła............ , napewno wstrzymuje jakikolwiek pośpiech POZDRO

[ Dodano: Sob Paź 31, 2009 12:54 am ]
no i żem pokupił................... ech chwila słabościiii,,,,,,,,,,, pojechałem z montażem u gościa, pobrałem też tylne kolanko bo było mocno parszywe, przedniego gościu nie poleca gdyż fabryczne są dużo lepsze lepjej chromować, ceny chromu są 2/3 nowego elementu. Wziołem w wersji głośniejszej z możliwością zamiany na cichsze. Ogónie wypiard = jak się jedzie straszliwy i budzący grozę wśród poddanych, wiernych i niewiernych tudzież trzody chlewnej i innch mieszkańców pobocza. :rock:
nic tak nie cieszy jak seria z pepeszy
Piorun 9
Status: Offline

Re: pytanko tłumiki z Łomianek = typ produkuje takie

Post autor: Piorun 9 »

Generalnie mam te wypirdy 2 sezony i jestem zadowolony :twisted: mają wkłady które można wymieniać... mi nie przeszkadzają ale jak na Piknik Country w Mrągowie wymontowałem wkłady to nikt nie chciał za mną jechać , natomiast jak odpalałem lalke to koleś siędzący tuż obok wylał ją na siebie :razz: no cóż... pozostało mi tylko Pana przeprosić... :roll:

Co do przedniego kolanka facet tak jak mówił on dorabi je z jednej rury pod wpływem temperatury tuż za cylindrem chrom niestety się odbarwia. Przewaga oryginałów jest taka, że są robione z podwójnej rury i dlatego lepiej jest oddać orginalne kolanko do chromowania.

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ