Wrocław-gdzie dobry warsztat?

Jeżeli masz kłopoty ze swoją Virago lub nie wiesz jak coś naprawić to idealne miejsce by o tym napisać
hominem_felicem
Status: Offline

Wrocław-gdzie dobry warsztat?

Post autor: hominem_felicem »

Witam serdecznie wszytskich! :) jestem tu po raz pierwszy , ale raczej tu pozostanę na dłużej. Jestem posiadaczką Yamaha Virago 125. Niestety kolega troszkę zwariowany obdarował mnie tym prezentem tak po prostu. przyjachał na nim z Anglii. Kupiłam hamulce które wymienił mi mój ojciec i zdawało by się że to wsyztsko ale kiedy chciałam zabrać ją na przegląd przed rejestracją okazało się że nie chce jechać. Gaśnie , kiedy wbity jest bieg i trzymam luz ciągnie, nie chce wchodzić na luz zupełnie jest to całkowity przypadek. do tego nie chce wchodzić na biegi ani z nich schodzić. Ojciec z kolegą sprawdzał linkę i mówi że to nie tam leży przyczyna. wymieniłam tez akumulator . Motocykl jednak jest w nienajlepszym stanie różne linki są posklejane taśmą, ssanie jest odłączone potrzebuje pomocy zdiagnozowania co dokładnie trzeba mu zrobić żeby jeździł , chciałabym też zacząć się trochę orientować bo na razie o motocyklach nie wiem zupełnie nic to mój pierwszy a prawojazdy zdałam niedawno. Pierwszy i niesprawny.prosze o pomoc, gdzie mogę znaleźć we Wrocławiu jakiś warsztat który będzie dobry, oraz kogoś kto by mnie poduczył i wytłumaczył na czym rzecz polega? serdecznie pozdrawiam wsyztskich użytkowników forum:)

ps. mój numer gadu gadu 1938714
Awatar użytkownika
SlawekZ
Posty: 316
Rejestracja: 02 stycznia 2008, 18:05
Motocykl: VS1400, JAWA 350 z wozem
Lokalizacja: Wrocław
Wiek: 55
Kontakt:
Status: Offline

Re: Wrocław-gdzie dobry warsztat?

Post autor: SlawekZ »

Napisałem Ci na gg
Pozdrawiam :-)
http://www.bikepics.com/members/slawekz/
GDW (Gang Dzikich Wieprzy)
Awatar użytkownika
GLIWICKI
Posty: 5643
Rejestracja: 01 października 2007, 23:08
Motocykl: XV 750 '97
Lokalizacja: Śląsk
Wiek: 54
Status: Offline

Re: Wrocław-gdzie dobry warsztat?

Post autor: GLIWICKI »

SlawekZ pisze:Napisałem Ci na gg
A daj i na na Forum - takie info zawsze się przyda :roll:
Zasada podstawowa na Forum : Zanim zapytasz uzyj funkcji Szukaj!!!
A reszta w Regulaminie ...
Awatar użytkownika
MI_maly
Posty: 250
Rejestracja: 13 września 2009, 15:50
Motocykl: Virago XV 1000 GE
Lokalizacja: Wrocław
Wiek: 54
Status: Offline

Re: Wrocław-gdzie dobry warsztat?

Post autor: MI_maly »

Gliwicki pisze:A daj i na na Forum - takie info zawsze się przyda
Zwłaszcza jeśli jest zweryfikowany pozytywnie przez użytkowników, chętnie skorzystam.
Do zobaczyska na trasie
πj πvo QufLove
Awatar użytkownika
SlawekZ
Posty: 316
Rejestracja: 02 stycznia 2008, 18:05
Motocykl: VS1400, JAWA 350 z wozem
Lokalizacja: Wrocław
Wiek: 55
Kontakt:
Status: Offline

Re: Wrocław-gdzie dobry warsztat?

Post autor: SlawekZ »

Nie piszę o tym publicznie bo to nie typowy warsztat - tylko miejsce gdzie dłubią pasjonaci motocyklowi... więc nie za bardzo jest jak reklamować to na forum. Jeśli chcecie więcej info - piszcie na PW lub tel :mrgreen:
Pozdrawiam :-)
http://www.bikepics.com/members/slawekz/
GDW (Gang Dzikich Wieprzy)
Awatar użytkownika
Gawron
Posty: 4
Rejestracja: 16 maja 2013, 20:12
Motocykl: xv535
Lokalizacja: Wrocław
Status: Offline

Re: Wrocław-gdzie dobry warsztat?

Post autor: Gawron »

Mam motocykl w bardzo dobrym stanie z małym przebiegiem, dlatego nie robiłem żadnych poważnych napraw. Wydaje mi się jednak, że w warsztacie na ul. Reymonta za Mostem Osobowickim są dosyć uczciwi mechanicy. Zrobiłem tam tylko czyszczenie i regulację gaźnika, ale jestem zadowolony, bo naprawę wykonano przy mnie na miejscu.
W innych warsztatach trzeba by było zostawić motocykl, a ja nie lubię zostawiania maszyny samej w obcym miejscu.
Motocykl czuje się dobrze w rodzinie i wśród znajomych.
Nie ma tam biura z pięknymi dziewczynami i budynek jest dosyć skromny, ale prawdopodobnie obsługa zna się na rzeczy. Dzięki temu, że mechanicy bezpośrednio obsługują klientów są konkurencyjne ceny i fachowe porady. Na podstawie mojego skromnego doświadczenia jestem skłonny polecić ten serwis.
Podoba mi się pomysł kolegi Gliwickiego na umieszczanie informacji o warsztatach z okolicy. Zachęcam do opisu innych doświadczeń kolegów z Wrocławia.
Nie chodzi o reklamę, lecz o obiektywny opis wykonanych czynności i jakości obsługi.
Może ktoś robił jakąś większą naprawę.
ODPOWIEDZ