Virago 125, nie działają przyciski przy lewej manetce

Tematy związane z ukladem elektrycznym Virago
Lenki
Posty: 53
Rejestracja: 27 czerwca 2012, 15:55
Motocykl: Yamaha Virago 125
Lokalizacja: Bolesławiec
Status: Offline

Virago 125, nie działają przyciski przy lewej manetce

Post autor: Lenki »

Witam. Mam następujący problem ze swoją xv125 : nie działają mi przyciski przy lewej manetce, ale nie wszystkie, tylko te montowane po dolnej stronie : światła drogowe są jak najbardziej ok, zaś sygnał dźwiękowy i co najważniejsze kierunkowskazy - niet :( do tego nie działa tez panel diod pod prędkościomierzem - działa tylko niebieska dioda od świateł drogowych, od kierunków i neutral już nie. Rozebrałem ów część i sprawdziłem kable idące do dolnej części - wszystko ok, następnie rozkręciłem lampe - tu też jest wszystko ok, pod siedzeniem wszystko na swoim miejscu. Co moze byc nie tak ? Prosze o pomoc :)
Awatar użytkownika
leszekk
Posty: 4146
Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 21:35
Motocykl: XV750 -> BMW R1200GS
Lokalizacja: mazowieckie
Status: Offline

Re: Virago 125, nie działają przyciski przy lewej manetce

Post autor: leszekk »

Możesz wyjaśnić co dłubałeś przy maszynie że Ci przestało działać? Dłubałeś w lampie czy w przełącznikach? A może bezpieczniki?
Podstawą zawsze jest przeanalizowanie poprzednich działań. No, chyba, że dopiero co kupiłeś taką minę - wówczas dłubiemy kawałek po kawałku
In God we Trust -- all others must submit an X.509 certificate.
Lenki
Posty: 53
Rejestracja: 27 czerwca 2012, 15:55
Motocykl: Yamaha Virago 125
Lokalizacja: Bolesławiec
Status: Offline

Re: Virago 125, nie działają przyciski przy lewej manetce

Post autor: Lenki »

Jakiś czas temu na trasie mi przestał działać ten panel i kierunki, dotoczyłem się do domu, odstawiłem motonga, nic z tym nie robiłem bo miałem mało czasu, potem zimno było, a dziś chciałem się przejechać i przypomniało mi się ze nie działa, no i postanowiłem to zrobić, wiec sprawdziłem wszystkie kable i były ok, ale zapomniałem właśnie o bezpieczniku, sprawdziłem, wymieniłem, działa - jak działało :) Dzięki za sugestie, temat do zamknięcia.
ODPOWIEDZ