cb radio

Tematy związane z ukladem elektrycznym Virago
Awatar użytkownika
Cpt. Nemo
Posty: 1560
Rejestracja: 22 kwietnia 2011, 13:11
Motocykl: Yamaha Virago 535
Lokalizacja: Warszawa Wawrzyszew
Status: Offline

Re: cb radio

Post autor: Cpt. Nemo »

Jest cala rodzina anten CB na plastikowe łodzie czy samochody z plastykową buda.
No ale nie ma co przeginac, nawet taka zwykla gumka da rade na te kilka kilometrow wokolo.
Wprawdzie Konstytucja gwarantuje wolność wypowiedzi, ale nie gwarantuje wolności po wypowiedzi...
Pozdrawiam, cpt. Nemo
Awatar użytkownika
acze
Posty: 488
Rejestracja: 26 sierpnia 2008, 15:42
Motocykl: Virago XV750, 94r.
Lokalizacja: Szczecin
Wiek: 38
Status: Offline

Re: cb radio

Post autor: acze »

Cpt. Nemo pisze:nawet taka zwykla gumka da rade na te kilka kilometrow wokolo.
Ale udało Ci się nadawać na kilka kilometrów w pagórkach z ręczniaka CB?
Pytam niezłośliwie. Jeśli tak, to podaj proszę konfigurację - radio, antena, napięcie zasilania, bo mówiąc szczerze jestem zdziwiony. Z dobrego ręczniaka znajomy nadawał 700m dalej,i wychodził mi słabo na bazówce 5-cio metrowej ( w mieście, ale stał na dachu).
Maly-Glod
Status: Offline

Re: cb radio

Post autor: Maly-Glod »

reczniak tak jak pisze acze, na tyle nosi ze zdazysz zapytac o droge ale odpowiedzi nie uzyskasz bo nie "doleci"
Awatar użytkownika
Ikar
Posty: 200
Rejestracja: 03 czerwca 2009, 21:37
Motocykl: ST1300
Lokalizacja: Zagłębie
Status: Offline

Re: cb radio

Post autor: Ikar »

Maly-Glod pisze:reczniak tak jak pisze acze, na tyle nosi ze zdazysz zapytac o droge ale odpowiedzi nie uzyskasz bo nie "doleci"
Nie przesadzajcie. W moim bolidzie jest zainstalowany takowy sprzęt , choć rzadko z niego korzystam to do spytania o drogę to w sam raz, dodam tylko że antene mam ALANA 40cm. Nie muszę przynajmniej wysłuchiwać twórczości debili co nie wiedzą co z sobą zrobić ( chodzi mi o śpiewy i wydawanie innych dźwięków ). Tak więc są plusy i minusy.
podbiel
Posty: 1639
Rejestracja: 05 czerwca 2010, 14:09
Motocykl: virago xv750 '95
Status: Offline

Re: cb radio

Post autor: podbiel »

do skracania zasięgu to są pokrętki w cb a nie całe radio
ODPOWIEDZ