Moduł Padł Potrzebne zdjęcie

Tematy związane z ukladem elektrycznym Virago
kolomar007
Status: Offline

Moduł Padł Potrzebne zdjęcie

Post autor: kolomar007 »

Witam Mama wielka prośbe do posiadaczy Virago 750 lub Virago 1100 roczniki powyżej 91.
Potrzebuje zdjecie otwartego modułu zapłonowego Ktos zapyta po a po to poniewaz nie moge nigdzie znalesc schematu modułu a spaliły sie dwa elementy na płytce .Dioda zenera (najprawdopodobniej)i zwykła dioda i nie ma mozliwości odczytania wartosci jakie posiadały .

Bede bardzo wdzieczny za takowe zdjęcie moge sie jakos odpłacic wiem ze nie ma nic za FREE.Pozdrawiam. ! ! !
Awatar użytkownika
kyller
Posty: 2198
Rejestracja: 13 marca 2008, 11:05
Motocykl: pożyczony XV1000
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 55
Status: Offline

Re: Moduł Padł Potrzebne zdjęcie

Post autor: kyller »

sprawdz tranzystory darlingona bo to one najczesciej padaja
kolomar007
Status: Offline

Re: Moduł Padł Potrzebne zdjęcie

Post autor: kolomar007 »

Tranzystory sprawdzone ale na zasilaniu padły dwa elementy jakas dioda i drugie nie wiem co albo Zenerka albo jakas Dioda transilowa nie wiem bo sie spaliły i nie widac jakie to były elementy dlatego potrzebował bym tylko zdjęcie otwrtego modułu z bliska bede wiedział co to jest.
parldro
Status: Offline

Re: Moduł Padł Potrzebne zdjęcie

Post autor: parldro »

Witam , niestety ciężko z pomocą ,bo nikt nie rozbierze swojego modułu .Sam mam taki problem w 535.Niestety oddałem swój do naprawy i nawet jakby był taki sam w tej chwili nie mogę Ci pomóc.Chyba że dostałem namiar na firmę która trudni się naprawą tego typu urządzeń .Mi powiedzieli 250-380 zł za naprawę.(Tel.do nich 29-764-28-67)Pozdro
ODPOWIEDZ