VIRAGO 250 ROK 97. POMOCY

Tematy związane z ukladem elektrycznym Virago
PiotrekVirago250
Status: Offline

VIRAGO 250 ROK 97. POMOCY

Post autor: PiotrekVirago250 »

Poszukuje posiadaczy virago 250 z krakowa i okolic.
mialem przedtem virago 125 a teraz
kupilem do swojej maszyny silnik 250ccm pojemnosci.
zalezy mi na spotkaniu zeby tylko sprawdzic czy na innym module zaplonu z oznaczeniem "P" bedzie mi ten motocykl chodzil. ja aktualnie mam modul z oznaczeniem "M".sytuacja wyglada tak jakby odcinalo mu doplyw paliwa przy mniej wiecej 5000 obr/min. jakby tego bylo malo bardzo glosno strzela w wydech.prosze o wsparcie gdyz nie wiem w co wlozyc rece.prosze o kontakt: 508 305 141 lub mail piotr.kapera1990@gmail.com
z gory dziekuje i pozdrawiam
Awatar użytkownika
hetman
Posty: 439
Rejestracja: 17 kwietnia 2011, 21:48
Motocykl: Yamaha Virago 535 '89r
Lokalizacja: Radom
Wiek: 39
Status: Offline

Re: VIRAGO 250 ROK 97. POMOCY

Post autor: hetman »

Okej, ale przedstawiłbyś się Forumowiczom. Każdy chętnie służy radą, ale najpierw zajrzyj do Powitalni.
Obrazek
Awatar użytkownika
-waldi-
Posty: 7073
Rejestracja: 14 kwietnia 2009, 22:29
Motocykl: XV700N '85/96+ST1100
Lokalizacja: Oświęcim
Wiek: 46
Kontakt:
Status: Offline

Re: VIRAGO 250 ROK 97. POMOCY

Post autor: -waldi- »

wymiana dysz i regulacja gaźnika pod 250
Obrazek
ELITARNA LOŻA SZYDERCÓW
Obrazek
NIE UFAJ MECHANIKOWI, ZRÓB TO SAM !!!
Nie udzielam porad na PW - od tego jest forum!
PiotrekVirago250
Status: Offline

Re: VIRAGO 250 ROK 97. POMOCY

Post autor: PiotrekVirago250 »

byla by to kwestia tylko dysz i regulacji??ja ten silnik kupilem od jegnego z forumowiczow konkretnie od patera.i ten silniczek zostal zdemontowany z jego czarnego choppera razem z gaznikiem jako komplet.i z tego co widze na filmikach patera wszystko jest z nim dobrze...i tez on zasugerowal mi ze to moze byc kwestia modułu
viragomen
Status: Offline

Re: VIRAGO 250 ROK 97. POMOCY

Post autor: viragomen »

Skoro gaźnik był w komplecie, to dysze odpadają.

Kiedy ci strzela w wydech? Zawsze, czy przy wymienionych 5000obr/min?
Jeżeli zawsze, to sprawdzenie iskry i regulacja jak już kolega wcześniej ci napisał.
PiotrekVirago250
Status: Offline

Re: VIRAGO 250 ROK 97. POMOCY

Post autor: PiotrekVirago250 »

strzela wtedy kiedy puszcze manetke i spada z obrotów...kupilem nowe swiece.a co myslicie o tym module??
PiotrekVirago250
Status: Offline

Re: VIRAGO 250 ROK 97. POMOCY

Post autor: PiotrekVirago250 »

a przy ok 5000 tys dławi sie...
viragomen
Status: Offline

Re: VIRAGO 250 ROK 97. POMOCY

Post autor: viragomen »

Co do modułu się nie wypowiadam, ale strzelanie raczej na bank od niego nie zależy (o ile jest sprawny, a skoro chodził w 125, to zakładamy, że ciągle jest), więc na razie tym powinieneś się zająć, a wraz ze znalezieniem przyczyny 2 problem być może sam ustąpi. :wink:

Powinieneś napisać jaki kolor miały stare świece i jaki mają nowe (po dłuższej trasie gdy są wygrzane). Mógłbyś też podać model starych i nowych świec.

Na tą chwilę nadal podtrzymuję potrzebę sprawdzenia iskry (poza świecami problemem może być niekontaktowanie w okolicach zasilania cewek lub coś na wyjściu - przewody/fajki) i regulację gaźnika. :rock:
PiotrekVirago250
Status: Offline

Re: VIRAGO 250 ROK 97. POMOCY

Post autor: PiotrekVirago250 »

no dobrze...moze mi sie uda cos wymodzic z tym sprzetem.puki co dzieki wielkie za wsparcie:P bede pisal jak sytuacja wyglada.
ODPOWIEDZ