Światło stopu problem. Pilne...

Tematy związane z ukladem elektrycznym Virago
Awatar użytkownika
Flower
Posty: 1401
Rejestracja: 09 marca 2009, 21:59
Motocykl: Jędza - XV535 (2YL)
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie
Wiek: 33
Status: Offline

Światło stopu problem. Pilne...

Post autor: Flower »

Chłopaki potrzebuję pomocy! Ki diabeł mnie pokusił to nie wiem, ale zobaczyłem, że ktoś namieszał mi w instalacji elektrycznej jakiś czas temu i postanowiłem doprowadzić ją do porządku i tak dzisiejszego dnia zabrałem się za wymianę przewodów od tylnego światła. Operacja się udała, bo światło pozycyjne i mijania świeci, kierunkowskazy też, ale zaginął mi STOP. Teraz moje pytanie, na jakim kolorze przewodu fabrycznie jest światło stopu, na niebieskim czy żółtym. Z góry dzięki za szybką odpowiedź, bo moto już nie może się doczekać kiedy z garażu wyjedzie.

"Ci którzy rezygnują z Wolności w imię bezpieczeństwa, nie zasługują na żadne z nich."

Thomas Jefferson
Blunio pisze: wypada świat widzieć takim jaki jest, a nie taki jakby niektórzy chceli żebyś go widział.
Awatar użytkownika
hetman
Posty: 439
Rejestracja: 17 kwietnia 2011, 21:48
Motocykl: Yamaha Virago 535 '89r
Lokalizacja: Radom
Wiek: 39
Status: Offline

Re: Światło stopu problem. Pilne...

Post autor: hetman »

W Clymerze masz schematy elektryczne i tam znajdziesz odpowiedź bo widziałem, że są oznaczone kolory (zdaje się, że za pomocą pierwszych liter angielskich nazw kolorów)
Obrazek
Awatar użytkownika
Flower
Posty: 1401
Rejestracja: 09 marca 2009, 21:59
Motocykl: Jędza - XV535 (2YL)
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie
Wiek: 33
Status: Offline

Re: Światło stopu problem. Pilne...

Post autor: Flower »

Dzięki bardzo ;) już wiem, że żółty, mam nadzieję, że coś z tym zrobię ;p

"Ci którzy rezygnują z Wolności w imię bezpieczeństwa, nie zasługują na żadne z nich."

Thomas Jefferson
Blunio pisze: wypada świat widzieć takim jaki jest, a nie taki jakby niektórzy chceli żebyś go widział.
ODPOWIEDZ