ładowarka do akumulatora

Tematy związane z ukladem elektrycznym Virago
iampsycho
Posty: 47
Rejestracja: 06 kwietnia 2010, 13:33
Motocykl: Virago XV 535
Lokalizacja: Słupsk
Wiek: 35
Status: Offline

ładowarka do akumulatora

Post autor: iampsycho »

Witam serdecznie. Zastanawiam się nad zakupem ładowarki do akumulatorów. I chciałbym się poradzić bardziej doświadczonych forumowiczów w tej sprawie. Może macie jakieś konkretne propozycje? Najlepiej żeby ładowarka była tani i dobra o ile to możliwe :P czekam na Wsze opinie. Z góry thx.
Awatar użytkownika
Redneck
Posty: 1412
Rejestracja: 19 czerwca 2009, 23:09
Motocykl: Yamaha XTZ750 ST
Lokalizacja: UK, Coventry
Status: Offline

Re: ładowarka do akumulatora

Post autor: Redneck »

tania i dobra... niemozliwe :D
z tanszych najlepsza jaka mialem/mam jest tronic zakupiony w lidlu :arrow: http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/lidl_pl ... _13678.htm
We believe in going our own way, no matter which way the rest of the world is going.
We believe in bucking the system that's built to smash individuals as bugs on a windshield.
We don't care what everyone else believes.
Amen.
iampsycho
Posty: 47
Rejestracja: 06 kwietnia 2010, 13:33
Motocykl: Virago XV 535
Lokalizacja: Słupsk
Wiek: 35
Status: Offline

Re: ładowarka do akumulatora

Post autor: iampsycho »

W lidlu czasem są dobre rzeczy i w miarę za rozsądną cenę. Ale raczej już tego nie dostanę. Ale dzięki za radę.
Awatar użytkownika
Redneck
Posty: 1412
Rejestracja: 19 czerwca 2009, 23:09
Motocykl: Yamaha XTZ750 ST
Lokalizacja: UK, Coventry
Status: Offline

Re: ładowarka do akumulatora

Post autor: Redneck »

szukaj po allegro-one wystepowaly pod roznymi nazwami, dlatego warto zasugerowac sie fotkami. w polskich filiach lidla juz 3 razy je wypuszczali, mysle, ze przy akcji 'auto zima' badz 'motocykl' (raczej watpie powtorke z zeszlego sezonu biorac pod uwage fakt ze br juz trwa od dawna i blizej mu do konca, niz poczatku) znowu je wypuszcza, bo schodzily jak cieple buleczki.
We believe in going our own way, no matter which way the rest of the world is going.
We believe in bucking the system that's built to smash individuals as bugs on a windshield.
We don't care what everyone else believes.
Amen.
viragomen
Status: Offline

Re: ładowarka do akumulatora

Post autor: viragomen »

Jeżeli nie ma się planów zabierania jej ze sobą w trasę, ani podłączania aku na całą zimę do "hiper sprytnej" ładowarki
oraz ma się już prostownik do puszki, to jego sprawdzenie i ewentualne "przystosowanie" do ładowania mniejszego aku wychodzi zdecydowanie najtaniej. :wink:
Awatar użytkownika
Mocho
Posty: 639
Rejestracja: 21 kwietnia 2010, 21:33
Motocykl: virago xv250 '93
Lokalizacja: pod Kielcami ;)
Wiek: 33
Kontakt:
Status: Offline

Re: ładowarka do akumulatora

Post autor: Mocho »

ja kupiłem w lidlu identyczną jak ta
http://allegro.pl/prostownik-impulsowy- ... 46759.html
za 60 zł, i jestem zadowolony z zakupu, pojechałem ją kupić w pierwszy dzień po wejściu oferty i w pierwszym sklepie do którego wszedłem już nie było koło południa, w drugim jeszcze było kilka sztuk, jestem prawie pewny że jesienią będzie w ofercie, za dobrze się sprzedaje żeby rezygnować :D
moje wypowiedzi wyrażają moje poglądy na różne sprawy, masz prawo się z nimi nie zgadzać a ja mam prawo mieć to w d...
Obrazek
iampsycho
Posty: 47
Rejestracja: 06 kwietnia 2010, 13:33
Motocykl: Virago XV 535
Lokalizacja: Słupsk
Wiek: 35
Status: Offline

Re: ładowarka do akumulatora

Post autor: iampsycho »

Więc jednak jest taka sama ładowarka na allegro jak w lidlu. Tylko cena troszeczkę przesadzona. Ale dzięki za podpowiedź. Skoro już dwie osoby chwalą tą ładowarkę to coś w tym musi być.
Awatar użytkownika
buchalter
Posty: 474
Rejestracja: 04 września 2007, 13:41
Motocykl: Honda VTX 1300C
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie
Wiek: 61
Status: Offline

Re: ładowarka do akumulatora

Post autor: buchalter »

Znajdziesz taniej na allegro. Wydaje mi się, że widziałem za 69,00 zł.
Obrazek
ODPOWIEDZ