Żarówki LED

Tematy związane z ukladem elektrycznym Virago
Awatar użytkownika
kyller
Posty: 2198
Rejestracja: 13 marca 2008, 11:05
Motocykl: pożyczony XV1000
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 55
Status: Offline

Re: Żarówki LED

Post autor: kyller »

ja podałem parametry fabryczne rectifajera
Awatar użytkownika
tomekkw
Posty: 150
Rejestracja: 24 sierpnia 2009, 00:25
Motocykl: Virago750 '94
Lokalizacja: Suchy Las
Wiek: 48
Kontakt:
Status: Offline

Re: Żarówki LED

Post autor: tomekkw »

No ok...obiecałem, że jak zmontuję wszystko do kupy to się pochwalę....więc po kolei:
Stelaż wykonał nasz forumowy kolega Kubi70 (viewtopic.php?f=11&t=14211&p=275275&hil ... BC#p275275). Robota pierwsza klasa, mucha nie siada :-) (jeszcze raz dzienks).
Wszystkie potrzebne pierdoły (kable, konektory, przekaźnik plus gniazdo, dodatkowy wyłacznik-polecam ten "wyciagany" , gniazdo bezpiecznika itd) zakupiłem w jednym miejscu (http://allegro.pl/show_user.php?uid=7337401)
Jeśli chodzi o żarówki skusiłem się na pomysł Kolegi Kjd ( :nazdrowie: ) z przeróbką żarówek halogenowych - kupiłem takie 20W i 10W - wypróbowałem i stwierdzam że jeśli chodzi o widoczność moto na drodze 10W w zupełności dają radę.
Jeśli chodzi o same bary to wybrałem najprostsze (http://allegro.pl/lightbary-komplet-lam ... 29701.html) - przede wszystkim ze względu na mały rozmiar (widziałem kilka sztuk 250 tek z dużymi lightbarami i wyglądały nie za ciekawie) i niewygórowaną cenę.
Generalnie całkowity koszt materiałów ok 230 PLN plus robocizna własna (plus sześciopak "Noteckiego" :-) )
Efekt mniej więcej taki:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Pozdro Tomek
Awatar użytkownika
kubi70
Posty: 753
Rejestracja: 19 listopada 2010, 23:33
Motocykl: XV750 ->HD Sport
Lokalizacja: Odrzykoń
Wiek: 54
Status: Offline

Re: Żarówki LED

Post autor: kubi70 »

Ne ma problema Tomek. Jak by cóś to jestem w zasięgu i do usług. :uklon:
Już tak mnie nie chwal bo się zepsuje :mrgreen:. A tak poważnie to fajnie ze wszystko gra. :rock:
Z pewnością widoczny jesteś bardziej :bikersmile:
:motorcycle: :chopper:
ODPOWIEDZ