Mało mocy

Jeżeli masz kłopoty ze swoją Virago lub nie wiesz jak coś naprawić to idealne miejsce by o tym napisać
Unix
Status: Offline

Re: Mało mocy

Post autor: Unix »

no niestety takie sa uroki posiadania japonskiego sprzeta. Ceny do HD przy tym sa smieszne. Za taka kase kupuje sie nowy gaznik do HD'ka.

Sa jednak drozsze elementy eksploatacyjne w Virazce, np. tarcza hamulcowa po 1000zl od sztuki. Alternator okolo 1400zl. Wiec jest to droga zabawa.
HARM
Status: Offline

Re: Mało mocy

Post autor: HARM »

Zaor ja wybiorę się do motokliniki ale to luty-marzec może kwiecień szkoda że nie zapytałeś wcześniej bo nie zaczaiłem wcześniej że to chodzi o ten moto46 yamahy, nie najlepszą opinią się cieszy, to samo można powiedzieć o garażu obok Turzynu, trzymają tam długo motor i trzeba ich przypilnować, kuzyn ma yamahe fazer 1100 i serwisuje właśnie w motoklinice bardzo ich chwali wcześniej bywał u tych wymienionych wcześniej i okazało sie że chcieli go naciągnąć na parę niepotrzebnych wydatków a to się wydało po rozmowie właśnie w motoklinice.
mholub
Status: Offline

Re: Mało mocy

Post autor: mholub »

Hej HARM !

A gdzie ich szukać w tym Pilchowie ?? Nie wiesz ile biorą za regulację gaźników ??
zaor
Status: Offline

Re: Mało mocy

Post autor: zaor »

do membran założyłem osobny wątek.

natomiast jeśli chodzi o serwisy - straciłem trochę zaufanie. Rzeczy które będę mógł zrobić sam będę robił sam. Jak coś spieprzę to się nauczę albo spytam się na forum.
Jeśli natomiast coś się poważnego stanie czego sam nijak nie będę mógł naprawić - wtedy się pofatyguję do serwisu. Taka jest moja filozofia na dziś. A co będzie na wiosnę - zobaczę.
mholub
Status: Offline

Re: Mało mocy

Post autor: mholub »

zaor pisze:Rzeczy które będę mógł zrobić sam będę robił sam. Jak coś spieprzę to się nauczę albo spytam się na forum.
Jeśli natomiast coś się poważnego stanie czego sam nijak nie będę mógł naprawić - wtedy się pofatyguję do serwisu.
Mam to samo nastawienie. Zacząłem jednak regulować swoje gaźniki (stąd problem wakuomertu) i nie znam dobrego sposobu na regulację składu mieszanki .... ktoś podpowiadadał o poziomie paliwa w komorach - też jeszcze nie próbowałem, ale mam Clymera, to coś wyczytam ...
HARM
Status: Offline

Re: Mało mocy

Post autor: HARM »

Jak wjedziesz do Pilchowa od strony Szczecin-Głębokie to po lewej stronie wisi baner nie sposób go nie zauważyć, nie mam pojęcia ile biorą za regulację
mholub
Status: Offline

Re: Mało mocy

Post autor: mholub »

Dzięki Harm !
Ramzes250
Status: Offline

Re: Mało mocy

Post autor: Ramzes250 »

Witam wszystkich. Szukając tematów o słabej mocy virago trafiłem na ten. Chciałbym sie zapytac czy objawy jakie wystapiły u autora tego tematu czyli słaba moc (80km/h v-max) moga byc przyczyną membran w mojej virago vx250.Objawy sa takie ze wszystko pracuje dobrze na wolnych obrotach i równo wydzielane są spaliny z wydechu, oprócz tego że v-max jest 80 km/h.Jest poprostu mułowata. Jestem bardzo Ciekawy czy w vx250 koszt tych membran tez byłby taki duzy???
tacim
Posty: 196
Rejestracja: 06 kwietnia 2008, 07:11
Motocykl: Yamaha Virago 1100 92r
Lokalizacja: oleśnica
Status: Offline

Re: Mało mocy

Post autor: tacim »

zobacz tu ok 200 zł kosztują z larssona ile w serwisie to już musisz dzownić. http://www.sklep1.larsson.pl/Default.aspx
Ramzes250
Status: Offline

Re: Mało mocy

Post autor: Ramzes250 »

ok dzieki .Dzisiaj polece do serwisu Yamahy to sie dowiem jaka jest cena. :roll:

[ Dodano: Nie Cze 08, 2008 1:22 pm ]
No to ładnie krzykneli mi 520zł za jedną :-( Nogi mi sie ugieły
tacim
Posty: 196
Rejestracja: 06 kwietnia 2008, 07:11
Motocykl: Yamaha Virago 1100 92r
Lokalizacja: oleśnica
Status: Offline

Re: Mało mocy

Post autor: tacim »

normalka mi 700 zł weź w larssonie i tyle ja już czekam.
ODPOWIEDZ