Fajne odblaskowe kamizelki motocyklowe

Testy, komentarze i opinie o wszelkich akcesoriach i produktach motocyklowych
Błażej
Status: Offline

Fajne odblaskowe kamizelki motocyklowe

Post autor: Błażej »

Witam

W czerwcowym Motocyklu znalazłem link do takiej strony www.motokamizelka.pl. Wygląda to bardzo ciekawie, wysłałem do nich zapytanie o cennik, bo niestety na stronie go nie znalazłem.
Spiochu
Status: Offline

Re: Fajne odblaskowe kamizelki motocyklowe

Post autor: Spiochu »

Jazda w nocy, w czarnej skórze bez żadnych odblasków to igranie ze śmiercią.
Kamizelka prezentuje się ciekawie.
Awatar użytkownika
kyller
Posty: 2198
Rejestracja: 13 marca 2008, 11:05
Motocykl: pożyczony XV1000
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 55
Status: Offline

Re: Fajne odblaskowe kamizelki motocyklowe

Post autor: kyller »

Spiochu pisze:Jazda w nocy, w czarnej skórze bez żadnych odblasków to igranie ze śmiercią.
Kamizelka prezentuje się ciekawie.
proponuje przesiasc sie do samochodu , albo jescze lepiej do PKP bo bezpieczniejsza
Awatar użytkownika
Stilgar
Posty: 5482
Rejestracja: 22 grudnia 2007, 09:37
Motocykl: Virago>Debilka>STonka>Varan
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Wiek: 48
Kontakt:
Status: Offline

Re: Fajne odblaskowe kamizelki motocyklowe

Post autor: Stilgar »

Bardzo fajna , a do tego można zrobić z własnym logo , super, trzeba pomyśleć nad forumowymi, zebrać zamówienia określic ilość i zrobić projekt . :bravo:
Administrator zastrzega sobie możliwość zbanowania ze względu na klauzulę sumienia.
Awatar użytkownika
Saszko
Posty: 234
Rejestracja: 04 września 2007, 14:57
Motocykl: Yamaha XVS650
Wiek: 56
Status: Offline

Re: Fajne odblaskowe kamizelki motocyklowe

Post autor: Saszko »

Noooooo.... i jest jakas odpowiedz w sprawie cenowy?
Awatar użytkownika
motobambo
Posty: 350
Rejestracja: 26 stycznia 2009, 10:08
Motocykl: Junak
Lokalizacja: Pińczów
Wiek: 42
Kontakt:
Status: Offline

Re: Fajne odblaskowe kamizelki motocyklowe

Post autor: motobambo »

jestesm za forumowymi sam bym nabył Błażej, jak masz już kontakt z nimi to trzymaj temat jak by to wyglądało z więkrzą ilościa ja bym się pisał na fajową kamizelkę z nice logo :rock:
rabw
Status: Offline

Re: Fajne odblaskowe kamizelki motocyklowe

Post autor: rabw »

stilgar75 pisze:Bardzo fajna , a do tego można zrobić z własnym logo , super, trzeba pomyśleć nad forumowymi, zebrać zamówienia określic ilość i zrobić projekt .
motobambo pisze:jestesm za forumowymi sam bym nabył
Nie chcę psuć radości, ale w takim razie co z Kongresem? Umieszczenie logo na plecach kamizelki mi się kojarzy z czymś jak obszycie pleców i myślę, że tak może zostać zintepretowane. Nie lepiej założyć jakiś w miarę neutralny wzór? Wiem, że "neutralny wzór" wygląda badziewnie, ale miłośnicy Virago z tego co mi wiadomo nie mają praw do noszenia swojego znaku na plecach. To takie moje małe przemyślenia - wiadomo, każdy zrobi jak chce...
Ostatnio zmieniony 21 maja 2009, 11:56 przez rabw, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Stilgar
Posty: 5482
Rejestracja: 22 grudnia 2007, 09:37
Motocykl: Virago>Debilka>STonka>Varan
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Wiek: 48
Kontakt:
Status: Offline

Re: Fajne odblaskowe kamizelki motocyklowe

Post autor: Stilgar »

Nie chcę psuć radości, ale w takim razie co z Kongresem? Umieszczenie logo na plecach kamizelki mi się kojarzy z czymś jak obszycie pleców i myślę, że tak może zostać zintepretowane. Nie lepiej założyć jakiś w miarę neutralny wzór? To takie moje małe przemyślenia - wiadomo, każdy zrobi jak chce...
A już mam te kongresowe historie gdzieś ...
Administrator zastrzega sobie możliwość zbanowania ze względu na klauzulę sumienia.
Awatar użytkownika
GLIWICKI
Posty: 5643
Rejestracja: 01 października 2007, 23:08
Motocykl: XV 750 '97
Lokalizacja: Śląsk
Wiek: 54
Status: Offline

Re: Fajne odblaskowe kamizelki motocyklowe

Post autor: GLIWICKI »

stilgar75 pisze:A już mam te kongresowe historie gdzieś ...
Bruuuutal :oops:
Zasada podstawowa na Forum : Zanim zapytasz uzyj funkcji Szukaj!!!
A reszta w Regulaminie ...
rabw
Status: Offline

Re: Fajne odblaskowe kamizelki motocyklowe

Post autor: rabw »

stilgar75 pisze:
Nie chcę psuć radości, ale w takim razie co z Kongresem? Umieszczenie logo na plecach kamizelki mi się kojarzy z czymś jak obszycie pleców i myślę, że tak może zostać zintepretowane. Nie lepiej założyć jakiś w miarę neutralny wzór? To takie moje małe przemyślenia - wiadomo, każdy zrobi jak chce...
A już mam te kongresowe historie gdzieś ...
OK, ale są ludzie, którzy ich nie mają gdzieś i to jest dla nich ważna sprawa. Wg mnie powinno się to uszanować.
michael
Status: Offline

Re: Fajne odblaskowe kamizelki motocyklowe

Post autor: michael »

podobno jest demokracja, jak się komuś podoba to chyba może sobie nosić cokolwiek na plecach (oczywiście jeśli te logo nie obraża innych), poza tym klub miłośników Virago żadnym gangiem, oficjalnym zarejestrowanym prawnie klubem chyba nie jest (a jest?). czemu ktoś miałby zabronić nosić nam loga na plecach z motocyklem, którego się dosiada?
Awatar użytkownika
motobambo
Posty: 350
Rejestracja: 26 stycznia 2009, 10:08
Motocykl: Junak
Lokalizacja: Pińczów
Wiek: 42
Kontakt:
Status: Offline

Re: Fajne odblaskowe kamizelki motocyklowe

Post autor: motobambo »

rabw pisze:
stilgar75 pisze:
Nie chcę psuć radości, ale w takim razie co z Kongresem? Umieszczenie logo na plecach kamizelki mi się kojarzy z czymś jak obszycie pleców i myślę, że tak może zostać zintepretowane. Nie lepiej założyć jakiś w miarę neutralny wzór? To takie moje małe przemyślenia - wiadomo, każdy zrobi jak chce...
A już mam te kongresowe historie gdzieś ...
OK, ale są ludzie, którzy ich nie mają gdzieś i to jest dla nich ważna sprawa. Wg mnie powinno się to uszanować.
moim zdaniem niema stresu w końcu jest to tylko odblakowa kamizelka i tu pozwole sobie troszke zażartowac dwustronna zawsze można ja odwrócic
Awatar użytkownika
Stilgar
Posty: 5482
Rejestracja: 22 grudnia 2007, 09:37
Motocykl: Virago>Debilka>STonka>Varan
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Wiek: 48
Kontakt:
Status: Offline

Re: Fajne odblaskowe kamizelki motocyklowe

Post autor: Stilgar »

OK, ale są ludzie, którzy ich nie mają gdzieś i to jest dla nich ważna sprawa. Wg mnie powinno się to uszanować.
no to szanuj :mrgreen: , przecież nie wciskam Ci na siłę kamizelki na plecy
Administrator zastrzega sobie możliwość zbanowania ze względu na klauzulę sumienia.
Awatar użytkownika
motobambo
Posty: 350
Rejestracja: 26 stycznia 2009, 10:08
Motocykl: Junak
Lokalizacja: Pińczów
Wiek: 42
Kontakt:
Status: Offline

Re: Fajne odblaskowe kamizelki motocyklowe

Post autor: motobambo »

tak jest :D
Awatar użytkownika
Szymon
Posty: 3317
Rejestracja: 11 kwietnia 2008, 09:42
Motocykl: Noise Generator 1100
Lokalizacja: Grójec
Wiek: 52
Status: Offline

Re: Fajne odblaskowe kamizelki motocyklowe

Post autor: Szymon »

W dupie Kongres.
Tu chodzi o bezpieczeństwo. Bezpieczeństwo motocyklisty.
Zanegowanie tego przez ich członów IMHO ośmieszy ich tylko i potwierdzi niektóre teorie.
Kobieta, która jęczy w nocy, nie warczy w dzień.

Obrazek
Spiochu
Status: Offline

Re: Fajne odblaskowe kamizelki motocyklowe

Post autor: Spiochu »

kyller pisze: proponuje przesiasc sie do samochodu , albo jescze lepiej do PKP bo bezpieczniejsza
Samochód już mam, to bym zobaczył Cię na drodze leży w Twoim interesie :lol:
Husky
Status: Offline

Re: Fajne odblaskowe kamizelki motocyklowe

Post autor: Husky »

rabw pisze: ale miłośnicy Virago z tego co mi wiadomo nie mają praw do noszenia swojego znaku na plecach. To takie moje małe przemyślenia - wiadomo, każdy zrobi jak chce...
.... ale mnie rozbawiłeś :lol: :lol: :lol:

... na swoich plecach mogę sobie nosić wszystko co tylko mi się wyśni, oczywiście w granicach obyczajności :wink: i nikt ni nie zabroni... chyba że jest to jakiś znak firmowy zastrzeżony przez sąd... na szczęście żyjemy w wolnym demokratycznym kraju...

rabw - joke roku :bravo: :bravo:

[ Dodano: Czw Maj 21, 2009 1:26 pm ]
... kamizelki super, ja bym brał 2 szt - dla mnie i plecaczka
ciekawe czy da się inne wzorki... :roll:
Awatar użytkownika
motobambo
Posty: 350
Rejestracja: 26 stycznia 2009, 10:08
Motocykl: Junak
Lokalizacja: Pińczów
Wiek: 42
Kontakt:
Status: Offline

Re: Fajne odblaskowe kamizelki motocyklowe

Post autor: motobambo »

Błażej, jeśli juz się kontaktowałes to ok a jeśli nie to też ok :D bo ja napisałem do nich jak by to wyglądało jesli byśmy chcieli zamówić większą ilośc z logiem Virago jeśli wszystko bedzie oka to zaczniemy zamawianie :)
i pytanie do wszystkich kto jest chętny na taka odblaskową kamizelke i co miało by na niej być czekam na propozycje
kiziur
Status: Offline

Re: Fajne odblaskowe kamizelki motocyklowe

Post autor: kiziur »

Husky pisze:na swoich plecach mogę sobie nosić wszystko co tylko mi się wyśni
Widzisz, Husky, żyjemy w kraju, gdzie oprócz demokracji obowiązuje niestety prawo silniejszego. Naszyj sobie centralnie żółte koło otoczone dowolnymi napisami na żółtym tle i rusz w dłuższą trasę na śląsk lub na jakiś większy zlot a potem zdaj relację jak daleko dojechałeś i jak się bawiłeś. Jak nie wiesz, o czym mówię to poszukaj na forum hasła kluby motocyklowe :twisted:

A tak poważnie to nasze forumowe logo jako odblask na kamizelkę to świetny pomysł: i bezpiecznie i pewien szpan tez jest :cool: (reflektuję od razu na jedną), a do uwag rabw: nie wszystko, co masz na plecach jest traktowane od razu jak barwy, a już odblask to zupełnie coś innego, więc nie siej paniki.
Błażej
Status: Offline

Re: Fajne odblaskowe kamizelki motocyklowe

Post autor: Błażej »

To jest temat o kamizelce odblaskowej, a nie o kamizelce z barwami klubowymi, a my o ile mi wiadomo nie jesteśmy klubem tylko grupą sympatyków, więc proszę nie zaśmiecać tematu wywodami na temat barw, bo jak już to ktoś z Was ujął na kamizelce może być umieszczone "wszystko".

Do rzeczy:

Oto cennik:
Ceny detaliczne (każda cena zawiera 22% podatku VAT ):
C1 - 150,00
C2 - 190,00
C3 - 180,00
C4 - 160,00
C5 - 160,00
C6 - 160,00
C7 - 160,00
C8 - 160,00
C9 - 180,00
E1 - 140,00
E2 - 140,00
E3 - 140,00
E4 - 130,00
E5 - 190,00

Jak zobaczyłem te ceny to powiem szczerze zakląłem sobie siarczyście, bo byłem przekonany że cena będzie w granicach 100 zł a tu kupa spora hajsu. Zadzwoniłem do firmy i porozmawiałem sobie z Panią która mi wszystko wytłumaczyła. Cena kamizelki zależy po pierwsze od loga, od tego jakie będzie duże, jak będzie wyglądało, ile pracy będzie musiał w nie włożyć grafik. Jeśli dostarczylibyśmy logo "gotowe" to kasa na grafika praktycznie odpada. Pani powiedziała, że co do ceny można się spokojnie dogadać, podstawowa wersja bez żadnego odblasku po czarnej stronie kosztowała by ~110 zł, także pewnie koszt kamizelki z logiem mógłby się zamknąć w granicach 150 zł (tak szacuję) Wypowiedzcie się na temat, przede wszystkim ceny, bo mnie ona zabiła. Jak będą zainteresowani to trzeba będzie podziałać
kiziur
Status: Offline

Re: Fajne odblaskowe kamizelki motocyklowe

Post autor: kiziur »

Kosztowne :shock: i szczerze mówiąc to nie wiem, co w podstawowym modelu może kosztować 110zł, bo dobre materiały fluorescencyjne (np firmy 3M) nie są wcale drogie (od 5zł za metr bieżący) a cała reszta też na jedwab nie wygląda. Kiedyś chciałam coś takiego uszyć i koszty zamknęły by się w 50zł spokojnie, zważywszy, że wszystkie materiały kupowałabym w detalu i jeszcze nie chciałam używać farby odblaskowej tylko naszywać odblaski wycięte z o wiele trwalszej i droższej folii.
cinek
Posty: 67
Rejestracja: 18 kwietnia 2009, 12:48
Motocykl: Virago XV 1100, 93'
Lokalizacja: Białystok/Warszawa
Wiek: 41
Status: Offline

Re: Fajne odblaskowe kamizelki motocyklowe

Post autor: cinek »

Na razie sobie nie kupię... chyba że będę miał na zbyciu 150 zeta :wink:
On the Horse of Steel I ride...
michael
Status: Offline

Re: Fajne odblaskowe kamizelki motocyklowe

Post autor: michael »

Ale strzelili, połowa tego co dałem za kurtkę motocyklową z odblaskami i protektorami...
Plumek
Status: Offline

Re: Fajne odblaskowe kamizelki motocyklowe

Post autor: Plumek »

Tanie nie jest. Zwłaszcza w porównaniu ze zwykłą odblaskową kamizelką za 12 zeta hehe
Ale cóż - niektóre rzeczy kosztują adekwatnie. A to do jakości, a to do nakładu pracy włożonego w wykonanie, a to do ilości takich samych towarów na rynku... Trzeba kupić materiały, zapłacić pracownikom, odprowadzić podatki... Wieć faktycznie czysty zysk wyjdzie w granicach 50 PLN :D

Kamizelka jest dwustronna, wydaje się być estetyczna, praktyczna (kieszonki) - myślę, że jakśsciowo też dobrze wykonana i np. niepłowiejąca. To, co widać na zdjęciach w ich galerii wygląda nieźle.
Husky
Status: Offline

Re: Fajne odblaskowe kamizelki motocyklowe

Post autor: Husky »

... już mi się nie podoba tak bardzo :mrgreen:
ODPOWIEDZ