Sakwy, kufry - generalnie bagaż. Czy ktoś Was kiedyś okradł?

Testy, komentarze i opinie o wszelkich akcesoriach i produktach motocyklowych
Plumek
Status: Offline

Re: Sakwy, kufry - generalnie bagaż. Czy ktoś Was kiedyś okradł?

Post autor: Plumek »

kyller pisze:plumek z twoich wypowiedz wynika ze tam w chorwacji to kradna jak cholera :!:
No! Jak sie zostawi autko w niedozwolonym miejscu, albo bez biletu parkingowego... To potem trza szukać na policyjnym parkingu...
Awatar użytkownika
acze
Posty: 488
Rejestracja: 26 sierpnia 2008, 15:42
Motocykl: Virago XV750, 94r.
Lokalizacja: Szczecin
Wiek: 38
Status: Offline

Re: Sakwy, kufry - generalnie bagaż. Czy ktoś Was kiedyś okradł?

Post autor: acze »

Plumek pisze: No! Jak sie zostawi autko w niedozwolonym miejscu, albo bez biletu parkingowego... To potem trza szukać na policyjnym parkingu...
http://www.youtube.com/watch?v=HSP7tcWFFHA - wygląda to mniej-więcej tak?
Plumek pisze: Ale ja chcę na moto jeździć wszędzie, gdzie się da, a nie tylko do knajpy wieczorem
Nie rozumiem.

W samochodzie też jest sporo problemów, typu - nie zostawiać komórek, złotych zegarków na siedzeniach. I nikt nie narzeka. Motocykl ma podobne wady i już.

Znam faceta, co w szpilkach jeździ na rowerze. No też można, ale większość ludzi twierdzi, że to nie jest wygodne.

Są pewne warunki brzegowe, które trzeba spełniać. To, co mam zabrać ze sobą, to wpycham w plecak. Zostawianie tego w sakwie, to proszenie o kłopoty.
Plumek
Status: Offline

Re: Sakwy, kufry - generalnie bagaż. Czy ktoś Was kiedyś okradł?

Post autor: Plumek »

acze pisze:
Plumek pisze: No! Jak sie zostawi autko w niedozwolonym miejscu, albo bez biletu parkingowego... To potem trza szukać na policyjnym parkingu...
http://www.youtube.com/watch?v=HSP7tcWFFHA - wygląda to mniej-więcej tak?
Tak. Dokładnie tak samo. Nie zostawiają tylko karteczki z info, że autko zostało odholowane :)
Plumek pisze: Ale ja chcę na moto jeździć wszędzie, gdzie się da, a nie tylko do knajpy wieczorem
acze pisze:Nie rozumiem.

W samochodzie też jest sporo problemów, typu - nie zostawiać komórek, złotych zegarków na siedzeniach. I nikt nie narzeka. Motocykl ma podobne wady i już.
W Cro można w aucie zostawić prawie wszystko. Normalne jest, ze papiery auciane każdy wozi w schowku. Sakwa motocyklowa to po prostu jak otwarta torebka :) A mnie się dźwigać nie chce, więc wolę ją zamknąć :)
ODPOWIEDZ